Grammatik - czy są szanse na kolejne nagrania Eldo i Jotuze? (tylko u nas)

Ostatnie miesiące dały fanom Grammatika sporo fajnych wieści - najpierw reedycję "EP+", potem dwa wspólne koncerty na Open'erze i Hip Hop Kempie, a na koniec jeszcze jubileuszową trasę Eldo na 20-lecie twórczości, w której wspierał go Jotuze... Spytaliśmy Eldokę czy zbieg tych wydarzeń sprawił, że pojawiła się nowa grammatikowa energia i szansa na to, by jeszcze coś wspólnie stworzyć.

"Juzek obecnie nie umie rapować - jak się 10 lat nie rapuje to się nie umie rapować. Trzeba najpierw przejechać Tour de Pologne żeby wystartować w Tour de France - i pewnie ze dwa razy w tym Tour de Pologne. Wiesz, ja też nie znam planów Juzka muzycznych, to też jest tak że Pelson się zajął golfem, ja trochę sobie nie wyobrażam grania bez hypemana, bo lubię grać z hypemanem, chociaż mógłbym bez, nie mam z tym problemu. (...) Ale też tak było, że jeśli już mamy lecieć trochę tych Grammatików - wiadomo było że musimy trochę ich zagrać - to z kim lepiej tego nie pociągnąć niż z Juzem?" - tłumaczy Eldo powód wspólnej serii grudniowych koncertów w naszym wywiadzie na 20-lecie twórczości i dodaje - "A co będzie w przyszłości - nie mam bladego pojęcia". Wątek zaczyna się w 4:50:

Eldo - wywiad na 20-lecie: jubileusz, Grammatik, zmiany i nowa szkoła (11.2017, Popkiller.pl)

Polecamy również wyjątkowy jubileuszowy ranking, w którym Eldo układa wszystkie swoje płyty (solowe a także Grammatik i Parias) w kolejności od najbardziej do najmniej ulubionych:

Eldo ocenia swoją dyskografię - ranking na 20-lecie! (Popkiller.pl)

Przypominamy także ubiegłoroczny wywiad z całym Grammatikiem:

Grammatik - wywiad 2016 cz.1, o: "Światła Miasta", "EP+", Eis, Pezet (Popkiller.pl)

Grammatik 2

reklama

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>