Białas & Lanek "Polon" - płyta pokrywa się złotem!

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-12-19 19:00 przez: Sebastian Rydzewski (komentarze: 0)

Pierwszy wspólny album duetu - "POLON", pokrył się złotem na nowych zasadach. Oficjalne wręczenie złotych płyt odbędzie się na SB Ffestival Vol.2. Zmiana zasad przyznawania złotych i platynowych płyt nie stanęła na przeszkodzie autorom "POLONu", SB Maffija Label nieoficjalnie poinformowała, że album pokrył się złotem. Przypomnijmy, że nowe zasady znacząco zmniejszyły znaczenie sprzedaży cyfrowej i dystrybucji digitalnej w wynikach sprzedaży kwalifikujących się do przyznawania wyróżnień, a decydującą rolę ponownie odgrywa sprzedaż fizycznych nośników płyty.

"Kolejny raz dzięki wam jesteśmy najszczęśliwszymi ludźmi na świecie! Cieszymy się, że chcecie zmieniać się razem z nami i naszą muzyką dając nam pełna dowolność tworzenia i stuprocentowe zaufanie! Dziękujemy!" – napisał duet.

Złota płyta trafi w ręce Białasa i Lanka już 9 lutego w warszawskiej Stodole, gdzie odbędzie się druga edycja SB Ffestival. Jak dotąd wśród ogłoszonych artystów potwierdzeni zostali oprócz Białasa i Lanka: Solar, Bedoes, Beteo, Avi & Louis Villain, DJ Johny oraz Szpaku.

Poniżej przypominamy fotorelację z bankietu premierowego złotego już POLONu

Galeria

Tagi: 

reklama

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>