Bisz i Łona WRESZCIE nagrali wspólny numer - mamy to!

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-12-16 13:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Słysząc pytanie "Czy w polskim rapie jest jakiś bardziej błyskotliwy lirycznie raper niż Bisz i Łona?" trzeba by się długo zastanowić... Obu łączy kilka elementów - niespotykany balans ironii/sarkazmu z powagą w swoich obserwacjach, stawianie słuchaczowi poprzeczki pod sufitem i unikalne koncepty, wymykające się ramom gatunku. Żaden z nich nie zszedł poniżej stałego poziomu od początku poważnej kariery, a my tylko zastanawialiśmy się co byłoby gdyby reprezentanci Bydgoszczy i Szczecina kiedyś połączyli siły we wspólnym numerze... No i moment ten wreszcie nastąpił.

"Przyjemny lęk" to kooperacja zawarta na płycie producenckiej Oera "Definicja Brzmienia", która ukazała się wczoraj i jak można było się spodziewać... wymyka się temu, czego można było spodziewać się po numerze Bisza i Łony, więc nie będziemy psuć wam pierwszego wrażenia spoilerami. Wisienką na torcie jest Mery Spolsky, łapcie odsłuch!

OER - Przyjemny lęk ft Bisz x Łona x Mery Spolsky

Tagi: 

reklama
Brake96IWS
Beat wykoxany opór, Bisz ciekawie znów, Łona ze stałą klasą. Ogólnie nie wiem co wszyscy tak na to kolabo cisnęli, obie stylówki inne i wiadomo było już od Zimy EP, że Bisz będzie górował w takim duo. No może jeszcze przy wspomnianym albumie albo przed Chodnikowym to jakaś nikła konkurencja by zaszłą ale tak to kawałek nie zaskoczył przekornością losu. Po prostu jest profesjonalny i ciekawy
potężne prącie 30 cm
sam album jest kozacki polecam w 100 % szkoda ,że takie albumy przechodzą bokiem

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>