Kendrick Lamar wyda kolekcjonerską wersję "DAMN."!

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2017-12-05 15:30 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

Teoria o wypuszczeniu przez Kendricka dwóch albumów w postaci nadającego się do odsłuchu z obu stron "DAMN." została już potwierdzona przez samego rapera. Teraz "druga strona medalu" pojawi się również fizycznie...

Taki przeciek pojawił się na stronie Microsoftu, gdzie przez pewien czas dostepna była do zamówienia nowa edycja "DAMN.", która zawierała nowy układ graficzny, oraz zgodnie z potwierdzoną wcześniej teorią, tracklista albumu była odwrócona o 180 stopni, czyli zaczynała się od kawałka "DUCKWORTH.", a kończyła się na "BLOOD.". Mówi się, że dana wersja będzie dostępna do nabycia od 8 grudnia, ma być również dłuższa o minutę w stosunku do oryginalnej.

Awers:

Rewers:

Najlepsza zagraniczna płyta miesiąca (listopad) - głosowanie

Tagi: 

LTP
Komedia. I skok na kasę fanatyków Kung Fu Kenny'ego. Sprzedanie dwa razy tej samej płyty, która po odwróceniu brzmi tak samo. Zmienia się tylko vibe, bo jest on różny na obu połowach, to normalne, że się zmieni. Tak jak w każdej innej płycie, którą tak byście odpalili. Nie ma tam żadnego specjalnego konceptu, a ludzie się tak z tym zesrali, że teraz wywalą serwery, żeby drugi raz zapłacić. Komedia.
Komsi
Chcą niech płacą, ich sprawa. Ja jeszcze DAMN nie kupiłem, wiec z chęcią się w taką kolekcjonerke zaopatrzę

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>