Kendrick Lamar do mumble raperów: "Szanujcie pionierów!"

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-11-17 15:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 11)

Kendrick Lamar to zdecydowanie topowy artysta, który niesie treść, trzymając się dzisiejszych trendów i kultywując przy tym dotychczasowy dorobek kultury afroamerykańskiej. Dlatego też jego wypowiedzi są zawsze szeroko omawiane i rozpatrywane, nikt nie przechodzi obok niego obojętnie.

Ostatnio w wywiadzie przeprowadzonym przez Forbesa wypowiadał się m.in. na temat biznesu, o wpływie 50 Centa na jego osobę, czy o twórczości Dr. Dre, Diddy'ego i JAY'a Z, ale oprócz tego poruszył kontrowersyjne ostatnio zagadnienie, jakim jest mumble rap.

"Chcę, by hip-hop ewoulował. Dlatego nie mogę pomijać artystów, którzy nie mogą być tacy jak Kendrick Lamar. I to jest to, co im mówię za każdym razem, gdy się z nimi widzę" - mówi Kendrick. - "Mówię im, żeby byli sobą i robili to, co robią, ale też niech nie zapominają, kto stworzył im pole do pracy i kto pisał historię. Nie udzielajcie wywiadów, gdzie dissujecie starych graczy, nie lubicie ich, i że macie ich gdzieś. To wasza opinia, spoko, ale powinniście okazywać im szacunek. Nie krytykujcie więc ludzi, którzy nas zainspirowali, to nigdy nie jest w porządku. Więc tak długo jak jesteście kim jesteście, szanujcie to, co nas zainspirowało, w ten sposób ewoluuje ta muzyka i wy."

Widać, że wypowiedź odnosi się m.in. do słów Lil Yachty'ego, dotyczących znajomości twórczości 2paca i Biggiego. Słowa Kendricka ponadto są ciekawe z powodu ostatniego wywiadu, który udzielił jego idol, Eminem, który powiedział, że nie rozumie mumble rapu, nie potrafi się w nim odnaleźć.

Tagi: 

Aaron
Pastor
Anonim
Nikt nie rozumie tego gówna i syfu zwanego mumble rap
Anonim
Jeden z niewielu z nowej szkoły który trzyma poziom i robi coś swojego. Reszta to marne kopie kopi z kluskami w ryju
MickJagger
Ab soul? Schoolboy Q? Isaiah Rashad? Flatbush ZOMBiES? ASAP Rocky? Action Bronson? Nyck Caution? Kirk Knight? Underachievers? Mick Jenkins? MGK?
Komsi
Tyler? Earl Sweatshirt? Travis Scott? Big Sean? Yelawolf? DRAM? Kyle? Amine?
polski rap gówno
szanuje k dota w chuj, ale w ty sie z nim nie zgadzam, bo niby szacunek dla korzeni sie należy, ale obecny odłam rapu jest tak odrębny i całkowicie odciął sie od korzeni, że nie można za bardzoi mówić że wzięli coś ze starej szkoły. a do tego uzi czy yachty zyskali popularność na swojej nie wedzy z zakresu historii kultury hip[ hop więc twierdzenie że powinni mieć szacunek tutaj nie pasuje.
Anonim
Dlatego on jest sławny a ty jesteś zwykłym kmiotem co może wylać swoje flustracje anonimowo w sieci
polski rap gówno
co kurwa, zjebie? czytać nie potrafisz, cwelu?
Anonim
Już Ci kiedyś smieciu napisałem że cwel to cie zrobił kmiocie a koza urodziła. Wypierdalaj brudasie ruchac kozy
Public enemy
Proszę o wyjaśnienie co to znaczy mumble rap ?? Z góry dziękuje )
what
ełeęłęłełeęłelelllbalbaslbaslbaks nigga i'm rich

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>