Zipera - na płycie Liroy i "świeża krew"!

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-11-21 12:40 przez: Sebastian Rydzewski (komentarze: 0)

W weekend otrzymaliśmy pierwszy singiel "Gdzie one są?" z nadchodzącej płyty Zipery. Raperzy udzielili również wywiadu w programie "Nie o to pytałem", podczas którego opowiadali o nowym albumie.

Fu, Pono i Koras zaprosili na płytę kilku, różnorodnych gości, którzy dla niektórych mogą być zaskoczeniem. "Wracamy do starych czasów, będzie Piotr Marzec aka Liroy" - ujawnia Koras. Na albumie nie zabraknie również młodych, mniej znanych graczy. Fusznik mówi o dwóch reprezentantach młodej sceny.

Pono wyjaśnia natomiast, że goście dobierani są tak, aby dopełniali styl Zipery. "My się nie koncentrujemy tak naprawdę na tych gościach. Gdzieś tam jakieś pomysły poszły i te pomysły są realizowane. Suma sumarum Zipera to jest Zipera. Jesteśmy we trzech i koncepcyjnie jakoś we trzech sobie to składamy" – mówi. "Rozmawiamy z Bilonem i fajnie jakby ta rozmowa zakończyła się sukcesem" – dodaje.

Wstępnie płyta ma się ukazać na przełomie grudnia i stycznia. Album nie jest jeszcze zamknięty. Fu, Pono i Koras ciągle nagrywają nowe tracki, a gości przybywa. Raperzy zapewniają, że "Meritum" będzie różnorodnym albumem, na którym usłyszymy również elementy newschoolu.

Poniżej prezentujemy link do całości:

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>