Zipera ft. Dragon Davy, Toma "Bez Ciśnień" (Diggin' In The Videos #112)

Temperatura za oknem niezależnie od pory dnia i nocy jest ostatnio zdecydowanie za wysoka. Wsiadając do samochodu, albo, nie daj panie Boże, do tramwaju, trzeba liczyć się z tym, że bez prysznica po powrocie pierwsze wrażenie robione na otoczeniu może być zabójcze. Marudzimy, ale przecież czekaliśmy na to cały rok. Lato jest i trzeba się tym jarać!

A jak lato to melanż. A jak melanż to muzyka. A jak muzyka to muszą być letnie hity. To jest jeden z nich. W swojej kategorii jeden z najlepszych, a na pewno najbardziej znanych w historii polskiego rapu.

"Bez Ciśnień" to kawałek, który moje ziomy do dziś puszczają w autach, kiedy tylko aura staje się ciutkę przyjaźniejsza. Co z tego, że pada tu mnóstwo średnich wersów, że Toma śpiewa niesamowite banały, a Fu rapuje tak, że po setkach odsłuchań wciąż nie jestem pewien o czym mówi? To jest letniak w wersji classic i tak trzeba go odbierać!

Oglądając ten klip nadal nie mogę powstrzymać uśmiechu (chociażby w kultowej jak dla mnie scenie z Ponem wstającym z fotela), bo gołym okiem widać, że to nie był melanż pozorowany. To był melanż. A może raczej MELANŻ. "Just give me some weeeeeeeed...". Miodzio!


 

reklama
Piotr Zarzycki
toma jak dresiarz wyglada xD
Piotr Zarzycki
zawsze sie z tego smiałem^^
2man
noo..jeden z lepszych trackow w naszym hh

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>