Merkules "Trust Your Guts"

dodano: 2017-10-26 14:27 przez: Dawid Majcher (komentarze: 0)
Merkules "Trust Your Guts"

Data premiery

2017-04-20

Trzeci oficjalny longplay nieznanego jeszcze szerzej rapera z Kanady. Projekt ten to mroczna retrospekcja różnych stanów świadomości autora. Pomimo zmagania się z depresją, lękami i nałogami Merkules opowiadając o walce ze swoimi demonami udowadnia, że jeszcze się nie poddał. I robi to świetnie lirycznie i technicznie.

Wśród gości pojawili się współzałożyciel Strange Music, Tech N9ne oraz współpracujący wcześniej z gospodarzem Stevie Ross, Evil Ebenezer i Caspian. Za produkcję odpowiada grono twórców (C-Lance, LordQuest, Vago, Soff Beatz, Sean Strange, Young K, Stu Bangas, Nigel Childs, Mason Rex) oraz sam Merkules. Album promują klipy do numerów "Way Down", "Connor McGregor" i "Gon Die".

W tym roku Kanadyjczyk stał się bardziej rozpoznawalny dzięki remiksom najbardziej popularnych ostatnio instrumentali tj. "Panda" Desiignera, "Mask Off" Future'a czy nawet "Shape of You" Eda Sheerana. Na "zapożyczonych" beatach udowadnia swoje techniczne zdolności, często przewyższając oryginalnych autorów. Każda z jego wersji na YouTube uzyskuje milionowe wyświetlenia.

Tracklista:

 1. Trust Your Guts
 2. Givin' Up
 3. Pump feat. Tech N9ne & Stevie Ross
 4. Way Down
 5. Bawlz
 6. HitEmKillEMShootEmDead feat. Caspian
 7. Live This feat. Evil Ebenezer
 8. Connor McGregor
 9. I'm from
 10. Direction
 11. Gon Die feat. Stevie Ross
 12. Enemies
 13. Witcha

 

 

Plain text

 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>