Tech N9ne zapowiada "The Storm" teledyskiem i nowymi utworami

Premiera "The Storm", czyli jedenastego solowego albumu Tech N9ne'a, nastąpi 9 grudnia tego roku, ale zniecierpliwiony Tech udostępnianie muzyki z najnowszego LP zaczął dokładnie 3 miesiące przed tym wydarzeniem. Najpierw opublikował trzy numery, reprezentujące trzy rozdziały, na które podzielony został projekt. Następnie do jednego z nich - imprezowego "Erbody But Me" - wypuścił klip, by na koniec dorzucić do puli czwarty kawałek z gościnnym udziałem Logica i Joynera Lucasa. Znana jest też okładka płyty.

W "Erbody But Me" ambasadora Kansas City uzupełniają Bizzy i Krizz Kaliko. Utwór pochodzi z rozdziału "Kingdom" - najbardziej rozrywkowej, skupionej na braggadacio części albumu.

"I Get It Now" to z kolei zapowiedź rozdziału zatytułowanego "Clown Town" - ta część będzie mroczna, co powinno ucieszyć miłośników wcześniejszych dokonań rapera, takich jak chociażby "Anghellic" czy "K.O.D.".

Rozdział płyty o nazwie "G.Zone" reprezentuje kawałek "What If It Was Me". Jak łatwo się domyślić, w tej sekcji longplay'a dominować będą gangsterskie wersy i mocniejsze brzmienie.

Najnowszy z zaprezentowanych utworów promujących "The Storm" jest "Sriracha". Ostrość tajskiego sosu, od którego wziął się tytuł numeru starają się przenieść na mikrofon także Logic oraz Joyner Lucas, a czy ta kooperacja się udała, możecie sprawdzić poniżej.

Cover art "The Storm":

reklama

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>