Pjus ft. Spinache, Kortez "Coffe Paste" - teledysk

video
dodano: 2017-10-20 15:28 przez: Sebastian Rydzewski (komentarze: 0)
Z wielką przyjemnością zaspokajamy ciekawość i odsłaniamy pierwszy owoc projektu "Słowowtóry". Od samego początku był on obciążony wieloma znakami zapytania i najważniejszym pytaniem "Czy to się uda?". Udało się! Lista artystów zaangażowanych w ten projekt jest imponująca, a jako pierwszą odsłonę wybraliśmy Spinache'a i Korteza, którzy debiutują jako duet.
Tekst oczywiście Pjusa, muzyka niezawodnego Szoguna, skrecze Dj'a Black Belt Grega i wykonanie tych dwóch wymienionych już wyżej dżentemenów. Zapraszamy do sprawdzenia utworu oraz teledysku, którego reżyserem jest Mateusz Holak.

 

Pjus o utworze:

"COFFEE PASTE" – (fraz.) coś letniego, bez wyrazu, zjadającego własny ogon. (por. odgrzewane kotlety)
Jak każdy z tytułów na tej płycie, COFFEE PASTE jest grą słów – nowym związkiem frazeologicznym rzucającym światło na pewne zjawiska i nadającym im nazwę. Tym razem chodzi o pewną powtarzalność w naszej kulturze/codzienności, o artystów, zachowania, poglądy, którymi wręcz na siłę chcemy się wyróżnić od reszty. Chcąc być lepsi i zdystansowani szukamy przesadnie offowych pomysłów. To tak jak z tworzeniem/zamawianiem coraz bardziej wymyślnych kaw – dochodzimy do wniosku, że coraz mniej tej kawy w kawie, a samo mieszanie jej nie ulepszy. Nowatorskie rozwiązania w końcu i tak stają się mainstreamem, który wszyscy naśladują i kopiują.”  

PREORDER albumu “Słowowtóry” w edycji specjalnej dostępny tutaj.

Pjus - Coffee Paste feat. Spinache, Kortez

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>