Pjus zdradza: "Szacunek za klasyk" to nie ostatni numer Pelsona

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-10-01 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

"To połączenie przez historię, która jest już za nami to fajny moment na powiedzenie sobie: dobra, już starczy" - stwierdził Pelson zdradzając po premierze wspólnego numeru z Otsochodzi "Szacunek za klasyk", że był to ostatni nagrany przez niego numer. Pjus doprecyzowuje jednak, że przed nami premiera jeszcze jednego tracku z udziałem członka Molesty Ewenement...

"Wczoraj media obiegł news, że Pelson kończy karierę. Golf jest jego życiem, więc rozumiem, ale od razu mówię, że numer z Otsochodzi nie był ostatnim jaki usłyszycie. Dzieki płycie "SłowoWtóry" - w utworze "Niewielka Warszawska"." - ujawnił Pjus na Instagramie, dodając "Przy okazji zdradzam kolejne szczegóły. Tytuły to neologizmy, frazeologizmy, bon moty i określenia. każde posiada swą definicję/znaczenie."

"SłowoWtóry" to wyjątkowy ghostwriterski projekt związany z niemożliwym do pogodzenia konfliktem twórczej pasji i choroby Pjusa. Więcej pisaliśmy Wam o nim tutaj. W ostatnich dniach członek 2cztery7 ujawnił także pierwszych gości, poza Pelsonem napisane przez niego numery wykonają m.in. Sobota, Eldo, Holak i Tymon Tymański.

Tagi: 

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>