NF - raper, którego nie znasz a on właśnie ma album nr 1 w USA!

To absolutna sensacja na listach sprzedaży w USA. Większość do najmocniejszego debiutu typowała kontrowersyjnego Lil Pumpa, tymczasem zza jego pleców wyskoczył reprezentant skrajnie innej części sceny, z buta ładując się na 1 miejsca sprzedaży w USA i dołączając do Jaya Z, Kendricka czy Drake'a, którzy w tym roku startowali w ten sam sposób.

Kim jest NF? To 26-letni biały MC z Michigan, raper, muzyk i wokalista mocno eksponujący w tekstach chrześcijańskie wartości (jako jedną ze swoich największych aktualnie inspiracji wskazuje go m.in. nasz Młody Wilk Anatom). Warto zauważyć, że to drugi w ciągu kilku tygodni strzał do top 10 Billboardu ze strony tzw. rapu chrześcijańskiego - dopiero co na miejscu 9 pojawił się Lecrae ze świetnym "All Things Work Together".

"Perception" to trzeci krążek NF'a, wydany nakładem Capitol Christian Music Group i NF Real Music LLC i kolejny konsekwentny krok naprzód w karierze Nathana Feuersteina. Gdy włączamy jego numery pierwsze skojarzenia to Eminem czy MGK - mocno emocjonalny, energiczny rap, pełen osobistych refleksji i ostrego rozpędzonego flow. Nie brak też w jego twórczości mrocznych stron, jednak dominuje nadzieja i pozytywne nastawienie do codziennej życiowej walki w oparciu o wyznawane wartości. Sprawdźcie choćby promujący nowy album numer "Let You Down", który również namieszał w czołówce notowań przebojów.

Przez ostatnie kilka dni media w USA widząc zaskakujące sprzedażowe prognozy zastanawiały się czy koronę zgarnie w tym tygodniu Lil Pump czy NF - okazuje się, że raper z Michigan w swoim wyniku 55 tysięcy sprzedaży znokautował Pumpa jeśli chodzi o sprzedane fizycznie albumy, notując ich 38 tysięcy przy jedynie 6 tysiącach konkurenta, który dystans zmniejszył większą ilością streamów. Wystarczyło mu to jednak jedynie na miejsce 3.

WSZYSTKIE NAJNOWSZE I NADCHODZĄCE PREMIERY PŁYTOWE SPRAWDZISZ TUTAJ

NF - Let You Down (Audio)

NF - Outcast

Tagi: 

Komsi
No wiadomo że polaczki nie znają jak słuchają bialasa albo innych pseudoraperow
Brake96IWS
Ciekawe jak bardzo kminisz to co nawijają w tych nutach z Ameryki (nie odpalając wcześniej rap geniusa) A jak Polski rap powinien być zdelegalizowany, to idź lepiej i się skończ na disco scenie... a co do tego wymienionego Białasa, to może POLON to Samsungowska jakość ale trochę w swojej karierze udowodnił, że się zna na tym jak wykonywać swoją robotę (choć upodobałem sobie krytycznie niewiele jego utworów), a ta Twoja Ameryczka często technicznie już nie ta sama co kiedyś
Komsi
Kminię i to dość dużo co chyba nie jest dziwne bo nie wiem jak ty, ale ja się uczę języków obcych już od podstawówki więc dlugi czas juz. Może i nie jest jak kiedyś, ale nadal najgorszy amerykański rap jest lepszy od polskiego
sjdas
Komsi weź nie pierdol głupot
EminemDetroit
Nie mierzcie wszystkich swoją miarą, on ma rację - gdybyście zrozumieli amerykanską kulturę i znali język angielski na pewno tak jak my byscie nie słuchali tego gówno polack rapu tylko byście słuchali amerykańskiego rapu, a nie polskiego, czyli byście poszli spod rynny do domu.
Kosarz qtsie
Słucham białasa palucha ale dużo ciskam też amerykańskiego rapu i co ci się nie podoba taki podjaramy jesteś ze tylko Ameryczki słuchasz pewnie codziennie takie teksty walisz na fejsie hehe
Komsi
Żebyś wiedział. Polski rap powinien zostać zdelegalizowany
ja
Polski rap ehh szkoda gadać
korsarz
psy ogrodnika
NF
Znak od kilku lat ślimaki

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>