Anatom "Infamia" - zaskakujący mroczny teledysk!

video
dodano: 2017-10-11 19:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Ten rok dla Anatoma jest przełomowy: świetny, niezapomniany występ w Młodych Wilkach, kilka rewelacyjnie przyjętych numerów i spora liczba koncertów. To zdecydowanie debiut marzeń! Wejście na scenę polskiego rapu w tak pięknym stylu sprawiło, że teraz już wszyscy oczekujemy na jego album. I właśnie, bez zapowiedzi, Anatom serwuje nam nowy kawałek pt.'Infamia' (prod. Sebeat's) Raper reprezentujący Bozon Records zaskakuje zmianą wizerunku, mrocznym klimatem zarówno utworu jak i klipu, który ponownie jest dziełem ekipy Lumetri.

Bezkompromisowy, prawdziwy przekaz Anatoma, newschoolowy vibe numeru i dynamiczny, tajemniczy teledysk, to mieszanka, która zaostrza apetyt na więcej! Czy ''Infamia'' jest zapowiedzią większego projektu w Bozon Records czy jedynie luźnym singlowym numerem? Pozostaje nam czekać na dalszy rozwój wydarzeń. I już nie możemy się doczekać!

Anatom - Infamia (prod. sebeats)

Tagi: 

Brake96IWS
"Typie mówisz, że mnie wykręciło ćpanie, za słabo robił rap to teraz Jezusowanie" hehe takiego narkonawiązania nie było jeszcze w PL rapie ;0 Zdecydowanie najlepsza linijka

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>