NF, niedawna sensacja i nr 1 list sprzedaży w USA wystąpi w Polsce!

Dopiero co pisaliśmy Wam o sensacyjnym wjeździe NF'a na sam szczyt amerykańskich list sprzedaży, a Wy jego "Perception" umieściliście w czołówce październikowych premier. Teraz mamy dobre wieści - Nathan Feuerstein w przyszłym roku zawita do Polski!

"Agencja Go Ahead zaprasza na koncert NF - amerykański raper, który w przeciągu kilku tygodniu podbił listy przebojów, zagra 18 kwietnia w warszawskim klubie Niebo!

NF, czyli Nathan Feuerstein to młody raper, który wzbudził sensację trafiając z dnia na dzień, drogą Drake’a i Jay-Z, na szczyty notowań Billboard. Album „Perception”, który artysta będzie promował na nadchodzącej trasie jest trzecim krążkiem w dorobku artysty. NF, ze względu na styl muzyczny, trudną przeszłość i kolor skóry porównywany jest do Machine Gun Kelly i Eminema  – trudno się z tym nie zgodzić, słuchając emocjonalnych i bardzo energetycznych utworów rapera.

Artysta w swoich tekstach nawiązuje do swoich religijnych przekonań, nie uważa jednak swojej twórczości za tzw. rap chrześcijański" - czytamy w info prasowym.

Poniżej przeczytacie nasze dwa niedawne artykuły o NF'ie no i do zobaczenia pod sceną!

NF - raper, którego nie znasz a on właśnie ma album nr 1 w USA!

NF - wielki przeoczony i niespodziewany numer 1 (analiza sensacji)

Tagi: 

Uwaga trol
Dobry malolat wyróżnia się na tle gówna które serwują nam cpunki z usa

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>