Bitwa Łódzka nadchodzi wielkimi krokami!

wydarzenie
dodano: 2017-10-04 14:13 przez: Tadeusz Turnau (komentarze: 0)

Miejsce: 

Krańcoofka, Piotrkowska 29, Łódź

Data: 

2017-10-06 21:00

Już w piątek, 6 października w klubie Krańcoofka w Łodzi odbędzie się pierwsza odsłona organizowanej przez lokalnego rapera bitewnego Boneza Bitwy Łódzkiej. Wystąpi w niej czterech obecnie najmocniejszych freestyle'owców województwa łódzkiego: Oset, Kenny, Milan oraz Kubinho, a także ośmiu najlepszych uczestników eliminacji. 

Łódź od dawien dawna słynęła z wydawania na świat tuzów wolnostylowej rywalizacji, jednak od dłuższego czasu brakowało na lokalnej scenie własnej bitwy z prawdziwego zdarzenia. Tym razem ma się to zmienić, a poza rozstawieniem solidnych graczy, organizatorzy Bitwy Łódzkiej zapewniają nagrody o łącznej wartości ponad tysiąca złotych. Imprezę w klubie Krańcoofka poprowadzi mistrz Bitwy o Kemping, Oskier, a w jury zasiądą najbardziej utytułowani łódzcy freestyle'owcy, wicemistrz WBW 2006, Gres oraz czterokrotny finalista warszawskiej bitwy Bonez.

Bilety na piątkową imprezę można nabyć w przedsprzedaży w cenie 25 złotych, a wystarczy udać się w tym celu do wspomnianego klubu bądź też do punktu sprzedaży Sosa Store. W dniu imprezy cena biletu wzrośnie do 30 złotych, a zainteresowani startem zawodnicy będą musieli zapłacić za udział w eliminacjach 25 złotych.

A oto link do wydarzenia na fb

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>