Mielzky o Mesie: "Dajecie sobie prawo traktować nas jak małpy w zoo"

Sytuacja gdy Mesowi puściły nerwy po tym, jak jeden z kempowiczów strzelał do niego spod sceny z pistoletu na wodę wywołała ogromną internetową dyskusję. Teraz odniósł się do niej Mielzky, ukazując słuchaczom perspektywę rapera.

"Obudziłem się z rana i przeglądając fb do śniadania rozkurwiła mnie na łopatki ilość osób cisnących w komentarzach "postawę" Mesa. Piszę bo byłem na tym koncercie, widziałem całe zajście i nie jest to dla mnie jakaś wielka afera na skalę glamrapową. Ja nie mówię że to była reakcja idealna ale przeczuwam że w moim wykonaniu mogłaby być podobna. Tak bywa. Większość z Was dała już przecież sobie prawo by traktować nas jak małpy w zoo, obrażacie się gdy woli się odsapnąć po sztuce a nie nakurwiać z Wami snapy, wyzywacie nas od bógwieczego na portalach ( bo przecież nie w ryj ), pokazujecie nam faki na koncertach, teraz macie też prawo rzucać w nas rzeczami i "strzelać wodą". Ja mam w chuju czy to były 3 krople czy 3 litry. Bo grając koncert chcemy tylko byście się zajebiście bawili. Jak zaczniemy Was wyzywać, buczeć, śmiać się - automatycznie wpada internetowa policja z komentarzowym linczem. Ogarnijcie że człowiek to jest tylko człowiek, czy to raper czy słuchacz, naprawdę nie różni nas zbyt wiele. Każdy ma lepsze i gorsze dni i chuj."

Do sytuacji odniósł się także Stasiak:

"W jakich żyjemy czasach, że ludzie nie widzą nic złego w tym, że gość oblewa artystę na scenie jakąś cieczą? Kto z Was ma pewność, że to była woda?!?!?! Co byście zrobili, jakby podszedł do Was człowiek na ulicy i nagle jakąś cieczą psiknął w twarz? Czy jak płacicie na stacji za benzynę to wpadacie na pomysł, aby oblać ekspedientkę wodą? Czy przechodzi Wam przez myśl, aby podejść do kwiaciarki na rogu ulicy i oblać ją jakąś cieczą? Odpowiedzcie sobie sami, ale ja jestem pewien, że znam odpowiedź 99% z Was.

Może Piotrek dał się za bardzo sprowokować i nieco go poniosło, ale czy nie miał do tego powodu?
Artysta chce zagrać koncert jak najlepiej, tak jak zobowiązał się do tego umową z organizatorem, a jeden człowiek skutecznie to uniemożliwia. Uniemożliwia zagranie koncertu artyście oraz uniemożliwia słuchanie tego koncertu zgromadzonej publiczności. Dlatego nazywanie tego pseudo śmieszka “fanem” to słowo bardzo na wyrost, był to człowiek, który swoim niezrozumiałym zachowaniem utrudnił koncert.

Podsumowując, Piotrek dał się sprowokować, nieco go poniosło, ale ten człowiek też zrobił bardzo źle i nic go nie tłumaczy. Odbiór tej sytuacji jest dla mnie absurdalny i cały czas zastanawiam się w jakich my żyjemy czasach.

P.S.
Wielu było “gwiazdorów” internetu. Mam nadzieję, że ten wodny cowboy zginie w odmętach sieci tak jak Bonus BGC czy inne tego typu postaci. My za to liczymy się z tym, że na koncert bez peleryny w najbliższym czasie ani rusz"

***

Sprawdź też:

Ten Typ Mes i "afera pistoletowa" - nowe video

b.ny
Apollo Brown & Planet Asia - Anchovies anyone???
zebedeusz
Mielzky o Mesie: "Dajecie sobie prawo traktować nas jak małpy w zoo", zmien ten naglowek, bo zaraz tona gimbusow pomysli, ze to slowa kierowane do Mesa
bystry to ty nie jesteś
brawo szerloku... tylko nie odkryłeś jeszcze tego jak mają działać media/newsy więc podpowiem: tak, żebyś kliknął i sprawdził. Dlatgo robi się taki nagłówek, dlatego informacje na wp i onecie są zdawkowe i nie do końca wiadomo o co chodzi i tak samo jest tutaj. Ten nagłówek MA tak brzmieć.
Martaaa
A ja Tede na koncertach oblewa ludzi szampanem to można????

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>