Mielzky do Filipka i Pejtera: "Traktujecie hiphop jak każdą inną ch*jową muzyczkę"

Prawdziwość oraz wartość muzyki można pojąć na rózne sposoby... Zawsze dochodziło do dyskusji i sporów, szczególnie w nurcie hip-hopowym. Nagrane przez Filipka i Pejtera "Ona czuje we mnie pancze" mocno nieprzychylnie skomentowali Jeżozwierz i Mielzky. Remix popularnego hitu disco polo został przez nich wyśmiany oraz uznany za coś, na co nie ma miejsca w rapgrze. Nie pozostając dłużni autorzy kawałka odpowiedzieli na te komentarze oraz petycję "Zakaz wydawania muzyki dla rapera Filipek" facebookowymi wpisami. Teraz swoją myśl zawartą w instagramowym filmiku rozwinął Mielzky.

Mielzky na fb:

"Kochani, nie zrozumiemy się z bardzo prostej przyczyny. Jesteśmy z skrajnie różnych światów. Ja jestem ze świata w którym nie było miejsca na diskopolowe hity, a gdy tylko takowy miał miejsce natychmiastowo spotykał się z negatywnym odzewem wśród zarówno raperów jak i słuchaczy. To było właściwe. Za to pokochałem tą muzykę, za niezależność, za brak ciśnienia na bycie popularnym, za bycie poza głównymi nurtami i za szczere pierdolenie tego co próbuje sztuczną popularność zyskać. Tak było. Dzisiaj żyjemy w innych czasach. Wy jesteście z innego pokolenia. W Waszym świecie każdy ruch jest dopuszczalny. Traktujecie hiphop jak każdą inną chujową muzyczkę. Mówicie że trzeba się bawić i nie stać w miejscu. Pozwalacie sobie na diskopolowe przyśpiewki, publika to akceptuje, BA! Publika wręcz uwielbia Was za to. To są skrajnie różne światy. Kiedyś musieliśmy się tłumaczyć że wcale nie jesteśmy bandytami i złodziejami. Teraz jesteśmy już tylko wieśniakami. Typami którzy jak tylko podłapują że coś stało się popularne, niezależnie czy jest chujowe czy nie, zróbmy remix! Bawmy się! O to chodzi! Nie, pomyłka, o to nie chodzii nigdy nie chodziło. Po prostu zapomnieliście. Tyczy się to tak raperów jak i słuchaczy. Zapomnieliście. I cały czar muzyczki prysł. Ja mogę być dla Was chujowym raperem, mogę stać w miejscu i się nie rozwijać. Mogę być zamkniętym "truskulowym" łbem. Naprawdę, mogę. Bo jednego kurwa mi nie zarzuci nikt. Nigdy nie zdradziłem muzyki którą pokochałem i jestem w tym konsekwentny."

A oto pierwsze video, które Mielzky zamieścił wczoraj na IG:

Tagi: 

reklama
brakslow
I kurwa Mielzky temat wyczerpał. Tacy idioci jak Filipek mają ego nie z tej ziemi, a banda jego słuchaczy (jeszcze większych idiotów) tylko podbija hype i maszynka się kręci. To samo tyczy się każdego kretyna, który ma wyjebane w jakąkolwiek treść.
polski rap gówno
polski rap to gówno, jeden łak nagrał beka numer do dinxu a ci sie spinają jakby im matki zgwałcił. co kogo w ogóle obchodzi fylypek i to co robi? to ci wszyscy ludzie spinając o to dupe nakręcają hajp na niego i obrzucają gównem publicznie typa "bo to nie jest hiphop". jakby nikt na ten temat sie nie wypowiedział to za 2 tygodnie nikt by o tym kawałku nie pamiętał a tak to wygląda jakby dinozaury otworzyły oczy że zrobił się podział w rapie i to nie już '90, ewentualnie 2000 coś lata
fadadfsdf
Polski rap to gówno przez takich gamoni jak oni. Jakby to miało jakikolwiek poziom. Sokół nagrał w Aucie na niezłym patencie z pomysłem i jajem. To strach puścić kostnicy bo truposze zmartwychwstaną i w*ierdolą puszczającemu. A znając życie za dwa tygodnie ten gamoń będzie świecił gębą w dzień dobry TVN jako przykładowy raper z Polski.
polski rap gówno
a będzie świecił tą gębą przez to że zrobili wokól niego szum. powtórze- kogo on w ogóle obchodzi? tylko przez skandale stał sie sławny dla gimbów a reszta chcąc tych gimbów dla siebie zaczeła na niego najeżdżaćale te posty na fb/insta to broń obosieczna i fylypkowi sie oberwało ale im też w najbliższej przyszłości jeśli nie już
asdfadfs
Jędkera za takie wyskoki spotkała odpowiednia kara. Kiedyś mówiono na to Hip-hopolo i w gratisie dostawałeś środowiskowy ostracyzm. Mam nadzieje że słyszę o nich po raz ostatni.
ĆŚOG
Dokładnie to! Doskonale rozumiem postawę Mięskiego, tak samo ja wyobrażam tę kulturę... A dziś to każdy jeden robi z siebie idiotę dla fejmu, tak jak przykładowo wyżej wymienieni, bądź Popek, czy Sobota ze swoim jedwabiem... Cytując Karolka, kolejną ciotę z pociętym ryjem... Jebać!
waaart
żałosne. polski rap to gówno ma dużo racji. z mielonem bym sie zgodzil 11 lat temu... jak miałem 15 lat. nie spinaj dupy, nawet nie sluchałem tego kawalka bo jak widze ze ktos remixuje takie gówno to wiem że to kaszana i osrywam to.
RasAdi
No i zgadzam się w 100%. Ale co poradzić, takie mamy czasy. Gang Albanii robi dokładnie to samo a środowisko propsuje...
ĆŚOG
Że niby jakie środowisko propsuje? Hahahahaha Równie takie same gimby jak Filipka...
PawlaczPalacz
Kiedyś nawet tak znakomici hiphopolowcy jak Doniu czy Mezo wstydzili by sie wyskoczyc z takim obsranym gownem do ludzi. Niestety teraz czasy sie zmienily i dla sluchaczy wyznacznikiem nie jest jakosc muzyki, tylko ilosc lajkow na fejsie i followersow na instagramie

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>