Dister dołącza do DeNekstBest

video
dodano: 2017-07-12 13:58 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 1)

Najpierw Cywiński i Dorian, którzy w 2016 wydali album z pogranicza neosoulu, rapu i r&b, a teraz Dister - katalog artystów niezależnej wytwórni DeNekstBest, którą kilka lata temu założył VNM, powoli się rozrasta. Na kanale labelu pojawił się z tej okazji nowy utwór młodego Warszawiaka.

Dister jest artystą reprezentującym najmłodsze pokolenie raperów wprowadzających nowe brzmienie na scenę. Urodził się w 1998 roku w Warszawie, wychował na Muranowie i pomimo młodego wieku zdążył już wydać 3 EP-ki. W 2012 roku ukończył Państwową Szkołę Muzyczną I st. im. Oskara Kolberga w Warszawie, lecz swoje inspiracje muzyczne czerpał przede wszystkim z rapu. W swojej muzyce Dister skupia się głównie na trafnym wyrażaniu swoich myśli i emocji poprzez konkretne, treściwe teksty i chwytliwe, harmonijne melodie. Kładzie też duży nacisk na aspekty czysto techniczne, takie jak trafne panczlajny i metafory, wielokrotne rymy i ciągłe zmiany flow. Obecnie poświęca najwięcej czasu na doskonalenie śpiewania i zbiera siły do wypłynięcia na szerokie wody ze swoim oficjalnym długogrającym albumem.

"!Delete to numer, na który pomysł zrodził się jeszcze pod koniec poprzedniego roku. VNM luźno rzucił, że jak już będę oficjalnie wchodził do labelu, to mogę nawinąć 2-3 zwrotki na setkę w studio, żeby pokazać kwintesencję moich skillsów. Ja stwierdziłem, że nie mogę być gorszy niż on i polecę sto wersów, napisałem do Adasha, że musimy zrobić mega kosę. No i zrobiliśmy - macie tu kozacką treść, podśpiewki na autotunie, przyspieszenia, wielokrotne rymy i pancze, czyli wszystko to, na co kładę największy nacisk w moich numerach." - opisuje poniższy track raper.

Tagi: 

Brake96IWS
Hahaha dobry typ dobrze wymixowany, niedoszlifowanie u takich typów zazwyczaj im wróży zajebiste debiuty i szybkie obijanie w złych kierunkach, oby nie tym razem

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>