Jay Z wyda w czerwcu nowy album?

kategorie: Film, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-06-17 19:02 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

Jay Z dopiero co został wprowadzony do Songwriters Hall of Fame, a kolejnym newsem na jego temat jest projekt o nazwie "4:44", któremu towarzyszy tajemnicza kampania promocyjna. Kilka tygodni temu w całym Nowym Jorku pojawiły się reklamy, na których umieszczono jedynie wspomniane cyfry. W piątek kolejna odsłona akcji zagościła w Los Angeles - tym razem na plakatach pojawił się już napis "Jay:Z 4:44" wraz z datą premiery wyznaczoną na 30 czerwca. Istnieje teoria sugerująca fanom, czego mogą się spodziewać po Panu Carterze.

Platforma TIDAL należąca do Jaya zaprezentowała na początku czerwca trailer filmu "4:44" z udziałem takich aktorów jak Mahershala Ali (serial "House of Cards", oscarowy film "Moonlight"), Lupita Nyong'o (znana najbardziej z dramatu "Zniewolony. 12 Years a Slave") czy Danny Glover, uznany aktor kojarzony najczęściej z serią "Zabójcza broń". Obecność ksywki rapera na plakatach może więc oznaczać premierę ścieżki dźwiękowej towarzyszącej temu filmowi.

Cokolwiek zostanie wydane ze strony Hovy 30 czerwca, warto poczekać do tego dnia, aby przekonać się, czy raper będzie potrafił zwieńczyć interesującą kampanię reklamową czymś wartościowym. Poniżej plakaty "4:44" oraz wideo pokazujące fragment wspomnianego trailera.

 Tagi: 

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>