Jay-Z "Made In America" - gigakoncert i film dokumentalny

Dziś drugi dzień koncertów na największym przedsięwzięciu koncertowym w dorobku Jaya-Z jako organizatora. W trakcie trwania "Made In America" w Benjamin Franklin Parkway w Filadelfii pojawią/pojawili się tak przeróżni artyści jak Beyonce, Rita Ora, Run DMC, Public Enemy, 2Chainz, A$AP Rocky, Nine Inch Nails, AlunaGeorge, Kendrick Lamar, Wiz Khalifa, Rudimental, Queens Of The Stone Age czy Miguel. Show może obejrzeć każdy dzięki transmisji live za pośrednictwem YouTube. Jay przy tym wydarzeniu nawiązał współpracę z jedną z najpopularniejszych marek piwa na amerykańskim rynku - Budweiserem.

Przy okazji wydarzenia powstanie też film dokumentalny, którego premiera telewizyjna w październiku, a wcześniej przedpremierowe pokazy na Toronto International Film Festival. Twórcą obrazka jest zdobywca Oscara Ron Howard. W rozwinięciu możecie obejrzeć trailer, który mówi wiele o rozmachu z jakim do swoich wyzwań podchodzi Sean Carter.

 

Tagi: 

jałokim
JAY Z, Panie Danielu, a nie JAY-Z.
Daniel Wardziński

Zrobiłem to perfidnie. Przez klawiature mi to nie przechodzi, coś jak Yasiin Bey. Obiecuję poprawę, ale pozwól mi na jednorazowy protest;)

Goral74
Shawn Carter a nie Sean Carter :]
<?>
gdzie to niby mozna obejrzeć live? jakis link moze?
free
FUCC THAT ILLUMINATI BITCH
BIG BOOTY HOLE
E tam Jay Z. WAŻNE ŻE BYŁ 2CHAINZ. THE ILLEST RAPPER ALIVE

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>