Eldo o Białasie: "To jaki zrobił progres rapowy to super rzecz"

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-05-30 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

Swego czasu tarcia na linii Eldo - Solar/Białas były dość gorącym tematem na scenie. Okazuje się, że napięcie zmalało, a Eldoka w ostatnim wywiadzie postanowił nawet spropsować ostatnie poczynania reprezentantów SB Maffiji.

"Chyba z tym mniejszym blondynem rozmawiałem na Hip Hop Kempie. Dwa dni temu, jak mieliśmy trening na WF-ie, żeśmy sobie grali w rugby, to chłopaki obok grali Juwenalia AWF-u. Chciałem powiedzieć tylko, że drugi członek tego duetu rapuje jak szatan. Na ostatniej płycie rapuje jak szatan. Uważam, że to jaki zrobił progres w kwestii umiejętności rapowania to jest super rzecz" - mówi Eldo w rozmowie z Hip Hop TV.

Przypomnijmy, że Białas pracuje obecnie nad wspólnym albumem z Lankiem.

Tagi: 

polski rap gówno
Zobacz Eldoka na wolno Masz tutaj przed sobą moją myśl uwolnioną Gotów do walki jak Lobo I tak jak Cop Robo Oczyszczam miasto ze (fsst) z pustą głową A więc zobacz jak na wolno Eldo jedzie cały świat pada tutaj na kolana Zobacz, Eldo cały czas się stara No bo obrońcy tytułu zniszczą każdego, kto fika z pustą głową Zniszczę wszystkich, zobaczysz Eldo miasto wyczyści Z tych, którzy są nie najsyst ale łorst Leżą na podłodze, zobacz Eldoka zniszczy Przejdzie po nich jak tak jak walec Zniszcze, zostawie cię sępom Eldo Prezidento Zobacz tak jak na Kubie Fidel Castro nigdy nie skończę Bo cały czas mikrofon włączę Nikt mi go nie odetnie Zobacz Eldoka, więc zobacz teraz sprawdź tu W programie skład Erdo i Red Zobacz więc na wolnych majkach Nigdy to nie kończy się A Eldo pozdrawia wszystkich Pis, Joł!
Pato na koszulkach
Uszaty do domu!
słuchacz
typ nazywa go kobietą,naśmiewa się z niego i dyskredytuje jego dorobek i umiejętności, a w nagrodę jego rów zostaje doszczętnie wylizany do ostatniego rodzyna. Kawałek "Dupoliz" aktualny jak nigdy,Eldo że tobie kurwa nie wstyd?
Anonim
Dokładnie! Eldo zmienił taktykę, teraz się podlizuje żeby zostać zaakceptowany. Leszek trochę szacunku do samego siebie. Typ nadal robi z CB bekę. Nawet parę dni temu coś dodał na instagram. Pamiętam też jak eldo powiedział że jest samcem alfa to mu się dostało.
Brake96IWS
A Ty żeś się zatrzymał kurwa w czasie ? czy jesteś na tyle niedojrzały bym Cie musiał uświadamiać, że "w końcu któryś musi wyciągnąć dłoń na zgodę pierwszy". Poza tym Eldo zachował się bardzo profesjonalnie, skoro zauważył nawet u rywala, że ów przeszedł pozytywną metamorfozę to opowiedział o tym abstrahując od niesnasek. PS:...eldo- że w co Ty grałeś? chciałbym to widzieć
wTF
to bialas juz przeszedl mutacje ? czy dalej piszczy jak lil wayne ?

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>