Quebonafide nagrał z europejską gwiazdą: "Pokażemy za granicą co się dzieje u nas"

"Egzotyka" zamknięta i nadciągająca już w przyszły piątek, ale Quebo nie zwalnia tempa z muzycznymi podróżami. Tym razem udał się do Włoch, by zarejestrować wspólny numer z jedną z najgorętszych obecnie postaci na europejskiej scenie rapowej.

Mowa o Włochu Sfera Ebbasta, którego z Que łączą nie tylko wielomilionowe odsłony, ale też wyrazisty image - niebawem zresztą spróbujemy przybliżyć Wam jego sylwetkę trochę mocniej w specjalnym artykule.

"Dotąd pokazywałem wam to, co się dzieje za granicą, a teraz za granicą pokażemy to, co się dzieje u nas" - pisze Quebo, a patrząc na rozmach ostatnich poczynań możemy tylko czekać na efekty.

Tym bardziej, że - jak zdradził nam Quebonafide - szykowane są kolejne europejskie kooperacje (z rosyjskimi i francuskimi raperami), a numer ze Sferą doczeka się klipu zrealizowanego w Mediolanie.

Sfera Ebbasta - Figli Di Papà (Prod. Charlie Charles)

Polfer
I co, jeden będzie rapowac po polsku a drugi po włosku i ktokolwiek nieznajacy tych języków ma się tym zainteresować? O w ogóle słyszał ktoś w Polsce o tym wlochu? Wątpię, tak samo jak we Włoszech nie słyszeli o que, a inne kraje mają ich w dupie.
słuchacz włoskiego rapu
Ja słyszałem, aczkolwiek nie trafia on w mój gust, pozdrawiam.
Zember
Ja slyszalem sle osobiscie wolę Salmo albo EvGreen
PizgamNONstop
'Mowa o Włochu Sfera Ebbasta' hahah pizdy taki z niego włoch jak ze mnie muslim
eloszka
Swego czasu Peset nagrał numer z innym włoskim raperem Fabri Fibra i kto się miał zainteresować, ten zainteresował. Podajcie proszę ksywki włoskich raperów wartych sprawdzenia.
lordskepta
Salmo, Nitro, Gemitaiz, Madman
klkjh
Emis Killa
Aga12345
Izi, Laioung, Ghali
Poler
I znów ta Polska cebula się odzywa... Ja tam propsuje takie kolabo. Polecam przesłuchać choćby numer KRS czy Young Lungs tam Quebo po polsku a oni po angielsku.. WIęcej takich kolabo!
Anonim
Dark Polo Gang 777
qweqwe
Osoby wkręcone w rap z pewnością wiedzą kto to jest. Dużo osób mysli ze rap w Europie kończy sie na Francji i Brytolach. Ale trzeba powiedzieć, że w ostatnim czasie wyszło właśnie duzo rzeczy inspirowanych włoskimi tematami. To co robi teraz jakiś Beteo (w jaki sposób to robi nie wnikam) to taki Sfera Ebbasta robił lata temu. O Tedziku i jego wygrzewach nie wspomnę. Moim zdaniem ten gość to top 5 w Europie. Samo kolabo z SCH już cos oznacza. Ogarnijcie sobie jego ostatnią płytę- stylówa, produkcja nie do podrobienia

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>