Quebonafide gra Madagaskar 4 razy i rozpala Szczecin - video

Porcja energii w trakcie wczorajszego występu Quebonafide na szczecińskich Juwenaliach była naprawdę niepowtarzalna - wydaje się, że ciechanowski globtrotter wrócił z wojaży jeszcze mocniejszy niż był wcześniej. Występy live zawsze były jego mocną stroną, ale w takiej formie jeszcze go nie widziałem... Przy okazji tego koncertu Quebo pobił też swój rekord - "Madagaskar" wykonał bowiem aż 4 razy, za każdym razem doprowadzając publikę do wrzenia.

"Myślisz, że jak zagramy to jeszcze 10 razy z rzędu to nie zawiedzie" - spytał Quebo Krzy Krzysztofa, a ten odpowiedział krótko "Myślę, że nie. To co, gramy jeszcze 10 razy z rzędu Madagaskar?" a słysząc entuzjastyczną reakcję publiki Que dodał jedynie "Moglibyśmy tego nie przeżyć".

Ale kto wie, może rozpędzony do granic możliwości Quebo jeszcze spróbuje wyśrubować ten wynik na którymś koncercie? Doczekalibyśmy się polskiej odpowiedzi na wyczyn Travi$a Scotta, który swoje "Goosebumps" wykonał ostatnio w trakcie jednego koncertu... 15 razy.

Poniżej fragmenty koncertu Quebo w naszej transmisji live - jakość jest dość prowizoryczna, ale energia i tak uderza.

foto: Paula Kolasa

Tagi: 

lel
zdjęcie Pauli ♥
Polskimikmili
szanuje Quebe za wyjście poza Cebulandie, wbijam na najbliższy koncert, siema ;) PS. czekam na kooperacje z Francuzami w stylistyce madagaskaru =o
ODB RIP
Wiadomo skąd ma tą energie #quebonaspidzie Nie wiem ile koncertów tak pociągnie bo wygląda jak z obozu
rubik
Byłem na tym koncercie i był ogień! Ale 4x madagaskar to już było za dużo ;P ma innych kawałków masę z podopbną energią

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>