Popek x Sobota x Matheo "Nigdy nie mów nigdy" - pierwszy klip z "Trzech Króli"!

W sieci pojawił się nowy klip tria Popek, Sobota i Matheo. “Nigdy nie mów nigdy” to kawałek promujący projekt artystów pt. “Trzech króli”. Video to dzieło ekipy Mania Studio. Za produkcję utworu odpowiada Matheo.

Wysyłka zamówień rozpocznie się 21.03.2017. Wersja preorderowa zawiera bonusowy utwór oraz autograf wszystkich artystów. Tylko na preorder.pl album "Trzech Króli" znajdziesz również z okolicznościową odzieżą.

"Pomysł na album powstał podczas jednej ze spontanicznych wizyt Matheo i Soboty w legendarnym garażu Popka. Po burzliwych wydarzeniach związanych z powrotem rapera do Polski, projekt, zapowiadany już kilka miesięcy wcześniej, w końcu doczekał się finalizacji. Po wielu godzinach spędzonych w studiu w Koluszkach i szlifowaniu materiału, artyści w końcu mogą oddać słuchaczom album kompletny – efekt spotkania się w jednym pomieszczeniu trzech muzycznych królów" - czytamy.

Popek x Sobota x Matheo - Nigdy nie mów nigdy

polski rap gówno
wypierdalać z tymi śmieciami. nikogo nie obchodzą te gówna. czopek pedale wypierdalaj ćpać zmielone gówno ptactwa leśnego. jebać te kurwy.
Perły leżą na dnie
Znów te same patenty, po raz kolejny populizmów apogeum,pewnie znowu miliony wyświetleń, znowu platynowa czy diamentowa płyta z tych jebanych wyświetleń, gówno do najebki co najwyżej, gimby i tak będą na fula puszzczać z głośników idąc przez City. Kurwa, jędker wraca, hiphopolo też...Masakra, czekam na Teta, V i paru innych pozostaje...Pyskaty, proszę cię dopierdol raz jeszcze!! To oni na te siano zasługują, that's the truth!
beq
AHAHAH JA PIERDOLE CO TEN METEŁO Z TYMI REFRENAMI TO JA NAWET NIE
lean with fanta
no to rzeczywiście przełom i wielka niespodzianka jak to Matheo zapowiadał XDD kilka przeruchanych populizmów, tyle że lepiej zrealizowanych od strony produkcji/mixu niż gang albanii

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>