Video Dnia: Fraktal (Greenzki/Gres) "Polska_B"

video dnia
dodano: 2016-11-10 01:24 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)
Prezentujemy teledysk "Polska_B", kolejny singiel zapowiadający płytę zespołu Fraktal (Greenzki/Gres). Autorem klipu jest Damian Michalak z Dobrekino Studio. Premiera płyty Fraktal zaplanowana jest na 14 grudnia. Album w limitowanym nakładzie 500 sztuk można zamawiać już teraz na www.alohasklep.pl, niebawem płyta będzie dostępna również na www.asfaltshop.pl oraz www.preorder.pl

Zamów płytę Fraktal:

 
Wyczekiwana od dłuższego czasu płyta "Fraktal" to wspólne dzieło reprezentantów ziemi łódzkiej, Greenzkiego i Gresa. Album zawiera 13 utworów, został w całości wyprodukowany przez O.S.T.R.'a. Za mix i mastering odpowiada Gres, autorem szaty graficznej wydawnictwa jest Zuza Szok. 
 
Fraktal na fb: 
 
Greenzki
 
Pochodzący z Brzezin reprezentant łódzkiej sceny rap. Trzykrotny finalista Wielkiej Bitwy Warszawskiej oraz kilku innych turniejów. Uczestnik wielu bitew freestylowych w kraju. Uczestnik pierwszej edycji „Młodych Wilków Popkillera”. Na stałe współpracuje z O.S.T.R.’em, z którym od kilku lat gra regularnie koncerty. Autor znakomicie przyjętych płyt „Phonoloftaleina – Spadam”, „Kryptonim Monolog” (2010) oraz „Buntownicy i Lojaliści” (2013).
 
Gres
 
Łódzki raper i freestyle'owiec, vicemistrz turnieju WBW z 2006 r. Wraz z producentem Snatchem wydał w 2005 r. krążek "Noc EP", uważany za jeden z najbardziej klimatycznych projektów w historii polskiego rapu. Po kilkuletniej nieobecności Gres powraca na płycie Fraktal.

Fraktal (Greenzki/Gres) - Polska_B

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>