Ten Typ Mes "Ała." - okładka i specjalny komentarz

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Patronaty
dodano: 2016-09-07 02:54 przez: Mateusz Natali (komentarze: 14)

Już 4 listopada swoją premierę będzie miał 10 album Tego Typa Mesa pt. “AŁA.”. Pierwszą, muzyczną odsłoną był utwór “Nieiskotne” z gościnnym udziałem Izy Lach. Przed kolejnym singlem mamy przyjemność zaprezentować okładkę albumu z krótkim komentarzem od Mesa.

"Okładka "AŁA." nawiązuje w sposób symboliczny do treści albumu. Aleksander Żurkowski ustawił plan fotografii u mnie w domu. Ból, odpowiedzialność za innych, niedopasowanie akwarium do ryby, troska o człowieka kontra troska o zwierzę, wreszcie układ rąk, sugerujący, że szykuję się do wymagającego lotu. Zdjęcie czerpie siłę wyrazu z przyjaźni. Znamy się z Olkiem od przedszkola, ten szpak dobrze mnie rozumie i wie jak uchwycić to przez obiektyw. Golden touch dołożył Mateusz Holak." - napisał autor albumu.

Tagi: 

reklama
alber
oby muzyka była lepsza od okładki, bo tych ostatnich materiałów od Mesa nie da się słuchać
Vanilla Ice
Nie można przez całe życie robić tylko rapu, trzeba się otwierać na rożne gatunki ( popek to zły przykład, ale mes ma duże możliwości wokalne)
asd
Nikt nie mowi ze musi dalej robic rap wystarczy by nie robil takiego shitu jak obecnie
asdfs
Silenie się artystyczne gówno. Przynajmniej okłada i próby wycia u boku Izy Lach. To już Nowotwór lepiej śpiewał.
Vanila Ice
Widać typowy słuchacz - "Mówię, że kocham te książki i filmy i robić to co jest nie łatwe lecz ważne, a słyszą nie pierdol wąski dawaj pijmy robimy te pannę we dwóch będzie raźniej..." Słabe porównanie mesa do nowotwora, dyskografia mówi sama za siebie.
dasfdsf
Mogłem doprecyzować mój błąd. Nie deprecjonuje Mesa rapera. Jakby rapował tak słabo jak śpiewa w pewnym portalu wylądowałby w bekowo. Po prostu jeżeli chce robić coś ważnego niech robi to stylowo. Na razie można zaproponować lekcje śpiewu bo ten "śpiew" brzmi jak rap Bonusa BGC. A wszyscy wiemy gdzie jest miejsce takich rzeczy, na dyskach twardych do końca świata i o jeden dzień dłużej. Nigdy w internecie czy innych nośnikach.
szewi
Vanilla Ice widac typowy psychofan, argumenty nie trafiaja. Spiewy Mesa gorsze niz u VNM'a, Chyba to bedzie pierwsza jego plyta, ktorej nie kupie.
Vanilla Ice
Nie trafiłeś, nie słucham na co dzień mesa, tylko doceniam muzykę jako całość. :) Nie ograniczam się do jednego gatunku / numeru jaki został wypuszczony, tobie też to odradzam . Jakie argumenty ? - Nie kupisz płyty, bo jeden singiel Ci się nie podoba? Było trzeba napisać od razu, że nie kupujesz płyt :)
Jom
PYTANIE DO FACHOWCÓW: co to, kurwa, za ryba?
dfdaf
Mój stary jest fanatykiem wędkarstwa zaraz spytam.
Jom
Koniecznie ;D
Śmiech
jak na moje to jesiotr ale jesiotra widziałem kiedyś tylko w komiksie z Kaczorem Donaldem.
shaolin masta
chyba sum, widać wąs
Jom
Sum ma WĄSISKA, te tu są symboliczne.. I inny ogon ;D

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>