G-Eazy: "Nic nigdy nie zainspirowało mnie tak jak Platyny w domu E-40'ego"

"When It's Dark Out" pokryło się Złotem - jest to zarazem pierwsza płyta z kalifornijskiego Bay Area, która osiągnęła Złotą sprzedaż od czasu "My Ghetto Report Card" E-40'ego wydanego dekadę temu! Z tej okazji G-Eazy postanowił sięgnąć pamięcią wstecz i przypomnieć sobie wyjątkowe chwile w towarzystwie Forty Watera...

"Parę lat temu E-40 zaprosił mnie do siebie do domu, by ponagrywać, napić się wina i whiskey i po prostu luźni pogadać. Gdy szedłem przez jego hol i widziałem z bliska te wszystkie Złote i Platynowe Płyty... nigdy nic mocniej mnie nie zainspirowało. Nie da się opisać słowami ile zrobił on dla Bay Area i całego hip-hopu. Pionier, self-made-boss, który zbudował wszystko totalnie od zera. To wielki honor móc powiedzieć, że 'When It's Dark Out' jest pierwszym Złotym albumem z Bay od czasu wydanego 10 lat temu 'My Ghetto Report Card' i niezmiernie cieszę się, że pojawił się na nim Forty" - napisał G-Eazy załączając powyższe zdjęcie.

To się nazywa szacunek dla pionierów - duże 5 dla G-Eazy'ego (oraz oczywiście dla E-40'ego) i gratulujemy Złotej Płyty! Nasz niedawny wywiad z autorem "When It's Dark Out" znajdziecie tutaj, natomiast recenzję krążka przeczytacie tutaj.

Poniżej wspólny numer dwójki pochodzący z albumu.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>