Cymarshall Law - okładka, tracklista i Kickstarter - wesprzyj wydanie "Hip Hop In The Soul 3"

Bycie zupełnie niezależnym artystą hip-hopowym w Stanach Zjednoczonych ma swoje plusy, takie jak nieograniczona swoboda twórcza, ale wiąże się też z koniecznością samodzielnego finansownaia wszelkich wydatków, które normalnie pokryłaby wytwórnia. W tej sytuacji znalazł się powracający po kilkuletniej przerwie z trzecią częścią sagi "Hip Hop In The Soul" Cymarshall Law. Mieszkający w New Jersey MC z brytyjsko-jamajskimi korzeniami, mający na koncie współpracę z takimi artystami jak KRS-One, Supastition, Wordsworth czy Pumpkinhead (R.I.P.), dwukrotny występ na Hip Hop Kempie (2009 i 2015) oraz debiut w legendarnym Rawkus Records, wspólnie z węgierskim producentem Mr. Joekerem stworzył album, który może brzmieć jak nic innego w tym roku.

Gościnnie na zaplanowanym na 20 maja "Hip Hop In The Soul III" pojawią się m.in. Planet Asia, Homeboy Sandman czy Eternia, a już dziś możecie zamówić w preorderze fizycznie wydanie krążka, koszulki, a nawet zwrotkę od rapera, pomagając mu wydać ten album jak należy.

Pod spodem 4-minutowy filmik, w którym Cymarshall wyjaśnia całą ideę akcji oraz motywy za nią stojące, a także opowiada o nachodzącym LP.

Wszystkie szczegóły oraz listę nagród za wsparcie trwającej jeszcze 3 dni (do 2 marca) inicjatywy znajdziecie pod tym linkiem na stronie Kickstarter.

Dla osób, które pierwszy raz słyszą o Cymarshallu, pod spodem próbka możliwości mającego unikalny styl MC (niedługo też nasz videowywiad z Cymarem):

Tagi: 

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>