Cymarshall Law podsumowuje rok i dekadę!Cymarshall Law w roku 2010 nie próżnował i wypuścił w zeszłym roku aż 3 projekty. W styczniu ukazała się jego EPka "Creator's Kid EP", w czerwcu druga płyta Everliven Sound (Cymarshall Law i Skit Slam) "Freedom II", i wreszcie w sierpniu trzecia solowa płyta zatytułowana "Freedom Express Line". Dodajmy do tego 8 bardzo fajnie zrealizowanych klipów, promujących powyższe projekty.

Jako, że Cymar to również niezwykle pozytywny i otwarty gość, bez wahania zgodził się podzielić się z nami swoimi wrażeniami odnośnie minionej dekady i roku 2010 w rapie. Jesteście ciekawi, jak raper zapamiętał te lata i jakie płyty traktuje jako bezwzględne klasyki?

Oto co napisał sam Cymarshall Law w odpowiedzi na pytanie o najlepsze/ulubione płyty roku i dekady:

"Zastanawiałem się nad tym i tak naprawdę udało mi się wymyślić jedynie po 3 albumy dla każdej z list...

Z lat 2000-2010:
- Reflection Eternal "Train Of Thought" (2000) - Usłyszałem ten album podczas pierwszego semestru na pierwszym roku na uniwersytecie i dosłownie poruszył mnie do szpiku kości i dał mi ogromnego kopa. To naprawdę jedno z najwspanialszych dzieł sztuki w hip-hopie, jeden z najbardziej przemyślanych, pełnych duszy, skłaniających do refleksji I surowych albumów, które kiedykolwiek słyszałem jeśli chodzi o hip-hop. Daję tej płycie 10/10.

- Rah Digga "Dirty Harriet" (2000) - Tak jak Rah Digga, wychowałem się w New Jersey a ten album reprezentuje to, co najbardziej liczyło się wtedy w moim życiu. Idąc za słowami samej Rah Diggi - CZYSTY RAP i kozackie bity, tutaj znajdziemy same łamiące kark bangery.. Ona pokazała, że była nie tylko jedną z najlepszych raperek jeśli chodzi o kobiety, ale jedną z najlepszych MC's ogólnie. Oceniam tę płytę na 10/10.

- Dead Prez "Let's Get Free" (2000) - Na ogół kiedy słyszę muzykę artystów-rewolucjonistów, ich teksty i informacje w nich zawarte są konkretne ALE muzycznie kawałkowi/projektowi czegoś brakuje. Nie zapominajmy jednak, że hip-hop to muzyka, a muzyka powinna nadawać się też do tańczenia. Ten album to ostateczna muzyka z przesłaniem. Z nowymi, innowacyjnymi bitami, które miały własny styl, a chłopaki z Dead Prez potrafili je świetnie wykorzystać. W czasie, kiedy to wyszło, wydawało się, że ludzie już przestali mówić o pewnych sprawach, a tymczasem Dead Prez znów o nich przypomnieli. To było bardzo potrzebne. Świetny hip-hopowy album, ponownie 10/10.

Wiem, że wyszło dużo więcej dobrych albumów, ale nie przychodzą mi teraz na myśl.

Z roku 2010:
- The Roots "How I Got Over"
- Everliven Sound "Freedom II"
- Cymarshall Law & The Beatnikz "Freedom Express Line"

Pokój!
Law"

Poniżej zamieszczam dla przypomnienia dwa klipy rapera, których nie było na Popkillerze i mogły komuś umknąć, a również warte są uwagi. Pierwszy to pochodzący z EPki "Creator's Kid EP" numer "Harder Than Thou", a drugi - "Days Of Faster" z płyty Everliven Sound "Freedom II".

Jeee
Gdzie wywiad z Peją? :P
Anonim
Wywiad z Peją zaczniemy publikować jednak jutro, dzis już nie wyrobiliśmy się z montażem :)
khalifstan
a w jakich godzinach będzie się go można spodziewać?
Anonim
A kiedy wideo z ostatniej imprezy Popkillera?
hehe
cymarshall zawsze spoko

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>