Sean Price - nowy kawałek na beacie Statika Selektah, nadchodzi album z Illa Ghee

Pod koniec sierpnia swą premierę miał mocarny mixtape jednego z generałów Boot Camp Clik - nieodżałowanej pamięci Seana Price'a. Zatytułowany - z dozą charakterystycznej, Price'owej ironii - "Songs in the Key of Price" (nawiązanie do klasycznego albumu Steviego Wondera, "Songs in the Key of Life"), mixtape zawiera aż trzydzieści nowych kawałków - spodziewajcie się jego wnikliwej, popkillerowej recenzji... A w międzyczasie sprawdźcie kolejny promujący wydawnictwo singiel - "Figure More" z gościnnym udziałem Illa Ghee, na Alchemistowym beacie "No Hesitation" z albumu Step Brothers.

Illa Ghee, bliski przyjaciel Seana, częto goszczący na jego trackach - na "Songs in the Key of Price" Illa udziela się łącznie w sześciu utworach - w wywiadzie dla HipHopDX ujawnił, że razem z P nagrał cały album, zatytułowany "Metal Detectors". Nie wie jednak, kiedy album się ukaże. "Muszę uporządkować parę spraw, zanim się za to zabiorę" - mówi Illa - "Muszę to dokładnie przemyśleć. Straciłem przyjaciela, chcę poświęcić trochę czasu na żałobę"... 

Kilka dni temu Statik Selektah wrzucił na swój soundcloud nieopublikowany dotąd kawałek - "Admiral Greets General", gdzie na ciepłym, jazzującym beacie Statika P wraz z reprezentantem Filadelfii Jakkiem Frostem pokazuje, jak należy ciskać jadowitymi linijkami... Coś pięknego. Sprawdźcie sami - odsłuch pod spodem.

R.I. P!

                                               

 

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>