Lil Wayne podpisał kontrakt z Jay'em Z?

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-06-14 20:01 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 1)

Czyżby historia, którą Lil Wayne pisał razem z Birdmanem o nazwie "Cash Money" definytywnie dobiegła do końca? Wszystko wskazuje na to, że tak. Po wielu atakach na lidera potężnej niegdyś wytwórni, pozwach sądowych czy konflikcie z Young Thugiem, Lil Wayne najwidoczniej wyszedł pod względem muzycznym na prostą. Podczas ostatniego koncertu raper z Nowego Orleanu wyjawił swoim fanom bardzo ciekawą wiadomość...

"Muszę wam coś powiedzieć... Właśnie podpisałem kontrakt ze swoim idolem Jay'em Z." - oświadczył podczas swojego występu na KMEL Summer Jam Lil Wayne. 

Niestety raper nie sprecyzował o jaki kontrakt dokładnie chodzi, ale według informacji zebranych przez internautów Weezy wszedł w umowę z zarządzanym przez Hovę Roc Nation. W zeszłym tygodniu Wayne wydał za pośrednictwem platformy muzycznej Jay'a TIDAL utwór pt. "Glory" i został on przyjęty z ogromnym entuzjazmem przez fanów rapera, ponieważ zaprezentował on w nim wyborną formę. Mimo, że "Tha Carter V" nadal pozostaje w rękach Birdmana i jego Cash Money Records to możemy spodziewać się, że zapowiedziany jakiś czas temu projekt "Free Weezy Album" wyjdzie spod szyldu wytwórni Jay'a Z.  

 

w_koko
Te nagłówki ze znakiem zapytania na końcu to jeden z największych grzechów dziennikarstwa. "Popkiller schodzi na psy?" Btw - jak cytujecie to calosc. "Właśnie podpisałem kontrakt ze swoim PIERD*LONYM idolem Jay'em Z."

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>