ZBUKU, donGURALesko i Tede na Nysa Hip Hop Festiwal 2015

wydarzenie
dodano: 2015-06-12 16:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 2)

Miejsce: 

Fort Wodny, Nysa

Data: 

2015-08-08 17:00

8 sierpnia 2015 roku w sobotę o godz. 17.00 rozpocznie się Nysa Hip Hop Festiwal, czyli jednodniowa impreza na której zagrają gwiazdy polskiego rapu. Całość poprowadzi lokalny rezydent DJ Element, a publikę przed występami gwiazd rozgrzeje świetnie rokujący Czeski.

Line-up rozpoczynamy od młodego rapera Z.B.U.K.U, który w ciągu 2 lat zgromadził na swoim profilu facebook prawie 500 tys osób, zdobył 2 złote płyty, osiągnął wielomilionowe wyświetlenia na swoich teledyskach, a jego trasa koncertowa trwa nieprzerwanie od pół roku. Wywodzący się z Prudnika wykonawca jest najbardziej rozpoznawalnym raperem młodego pokolenia. To również autor megahitu "Młoda krew", który na YouTube został wyświetlony 15 milionów razy.

Drugim wykonawcą, który uświetni tegoroczny festiwal hip-hopowy w Nysie, jest raper DonGuralEsko. Żywa legenda polskiego hip-hopu, której nie trzeba nikomu przedstawiać. Autor niezliczonej ilości hitów, złotych albumów. Niezwykle barwna osobowość, która jest również doświadczonym scenicznie muzykiem. Koncerty, na których frekwencja biła rekordy, w przypadku donGURALesko, można mierzyć w setkach, jeśli nie tysiącach.

Ostatni na scenę wyjdzie TEDE, który promować będzie najnowszy album "VanillaHaj$". Podczas koncertu tej legendy nie zabraknie starszych, hitowych utworów z niezwykle bogatej dyskografii warszawskiego rapera, m.in. "Drin za drinem", "Bezele kochana", "Wielkie Joł" czy świeższe nagrania "Nie banglasz" i "CMRT". Bez wątpienia TEDE jest doskonale znanym wszystkim artystą, którego działalność sceniczna trwa już ponad 20 lat, a dyskografia przepełniona jest złotymi albumami.

Impreza organizowana jest przez Miasto Nysa we wsparciu Step Records oraz I Love Nysa. Wstęp na festiwal jest darmowy.

Anonim
Same wacki
htyhtyy
Ale ten festiwal zszedł na psy. Jeszcze trzy lata temu był Afu- Ra. Nie pamiętam jak było w zeszłym roku, ale jeszcze niedawno był to festiwal dwudniowy. Teraz tylko jeden dzień. W dodatku zaprosili wykonawców, którzy swój główny target mają wśró gimbazy. Poszli po najniższej linii oporu. To już trzy tygodnie później w Otmuchowie jest lepsza impreza. Wprawdzie grają tam sami podziemni wykonawcy, ale przynajmniej będzie w chuj starych znajomych

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>