Rakaa & DJ Babu oraz Bisz/B.O.K na Hip Hop Kempie 2015

wydarzenie
dodano: 2015-05-08 15:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 2)

Dzisiejszą odsłonę pod szyldem MC&DJ otwierają legendy West Coastu – za majkiem doświadczony raper, który na koncie ma współpracę między innymi z Krs-one, Aloe blacc i wieloma grubymi ksywami, za gramofonem ikona turntablismu i współtwórca kolektywu Beat Junkies. W kempowym składzie mamy już Evidence, pora na pozostały skład Dilated Peoples! W Hradec Králové pod szyldem Expansion Team Soundsystem wystąpią Rakaa Iriscience oraz DJ Babu!

Obok nich potężna dawka charyzmy, muzycznego kunsztu i koncertowej energii w ośmiu porcjach! Reprezentant Bydgoszczy, współtwórca Polskiego Hymnu HHK, obecnie jeden z czołowych graczy polskiego rap-podwórka wraz z DJ Paulo i livebandem ponownie zawładną kempową sceną! W sierpniu widzimy się z ekipą Bisz B.O.K!

Do tej pory w line-upie tegorocznej edycji festiwalu pojawiły się takie szyldy, jak Joey Badass, Hopsin, Run The Jewels, Yelawolf, PRhyme [Royce da 5’9”& DJ Premier], Gang Starr Foundation [Jeru The Damaja, Big Shug, Lil' Dap of Group Home], Dope D.O.D., Evidence, Aku Nara, Reverie, Pumpkin oraz polscy artyści VNM, Dwa Sławyi Pro8l3m. Kolejne ksywy dołączą do line-upu w następny piątek!

Hip Hop Kemp startuje od 20 do 22 sierpnia w Hradec Králové, zaledwie 50 km od polsko-czeskiej granicy w Kudowie-Zdrój. W Festivalparku na uczestników czekają trzy niezapomniane dni i noce przepełnione najlepszymi hiphopowymi brzmieniami, gorące poranki i orzeźwiające kąpiele w jeziorku, niezastąpione langosze i czeskie browary leczące syndrom dnia wczorajszego, a przede wszystkim niespotykana atmosfera i wielka międzynarodowa integracja w rytmie rapu!

Bilety dostępne są w internetowym sklepie www.joyStore.pl/hhk w majowej, limitowanej puli za 199 PLNów (zwykły karnet) oraz 385 PLNów (karnet VIP).

reklama
wow
4 owls na kempie to dopiero jest hicior !! leaf dog
lean with fanta
No kurwa, a taki fajny line-up był, a od 2 odsłon taka padaka....Kurwa kto chce oglądać Raake i DJ Babu po raz setny? Odgrzewane kotlety

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>