Macklemore & Ryan Lewis, Run the Jewels i inni na pierwszej edycji Lollapalooza Berlin!

Lollapalooza świętuję swoją premierę w Europie ekskluzywnymi występami Macklemore'a & Ryana Lewisa, Seeed, The Libertines i Sam Smitha.

Berlin czeka kolejny festivalowy highlight tej jesieni: legendarna Lollapalooza wyląduje 12-13. września 2015 roku na lotnisku Tempelhof. Jedyny koncert w Europie Macklemore'a & Ryana Lewisa, jedyny niemiecki występ Seeed, jedyny festivalowy występ w Niemczech The Libertines oraz jedyny występ festivalowy zwycięzcy Grammy Sama Smitha to tylko jedne z wielu głównych atrakcji festivalu. Ostatniego headlinera ujawnimy 1. czerwca przy okazji szczególnego eventu.

Znany na całym świecie festival Lollapalooza po udanych odsłonach w USA, Brazylii, Argentynie i Chile odnalazł swoje miejsce w Europie, prosto w stolicy Niemiec. Nowa odsłona Lolla pozostaje wierna filozofii ponadgatunkowej i zaprezentuje na byłym lotnisku Tempelhof line-up, który nie mógłby być bardziej ekskluzywny.

Lollapalooza stawia nie tylko na międzynarodowe gwiazdy, lecz również na największe ikony niemieckiej stolicy: Seeed, Beatsteaks oraz młodzi Mighty Oaks. Ulubieńcy Niemiec zawojują wraz z międzynarodowymi bohaterami sceny muzycznej, Macklemore & Ryan Lewis, The Libertines, Sam Smith, Parov Stelar Band, Bastille i innymi, dwoma scenami głównymi festivalu. Ale to jeszcze nie wszystko: oczekujcie cierpliwie poczętku czerwca, kiedy ujawnimy kolejnego międzynarodowego headlinera.

Tyle możemy na razie zdradzić: chodzi o act, który został zabookowany jako pierwszy na premierę "Lolli" na berlińskiej ziemi - i który zostanie ujawniony na specjalnej imprezie 1. czerwca. Save the best for last!

Podczas zderzenia gatunków muzycznych DJ Boys Noize zaprezentuje premierowo swój nowy projekt: pierwszy niemiecki występ Dog Blood, wspólnie z gwiazdą muzyki EDM Skrillexem. Tame Impala, Chvrches, MS MR oraz Run The Jewels zagrają w stolicy swoje jedyne niemieckie występy festivalowe. Swój pierwszy występ w Berlinie świętować będą również FFS (Franz Ferdinand & Sparks) poprzez symbiozę Synth-Rocka i brytyjskiego Indie. Kiedy na scenie "Perry ́s Stage" spotkają się gwiazdy muzyki dance i zdobywcy szczytów list przebojów jak Fatboy Slim, Martin Garrix oraz Robin Schulz, w tym samym czasie scena "Alternative Stage" skupi ulubieńców krytyków i fanów jak Tame Impala, Run The Jewels, Little Dragon po Hot Chip.

Na w sumie czerech scenach plus "Kidzapalooza" - przeżycie jedyne w swoim rodzaju, przygotowane specjalnie dla najmłodszych festivalowiczów i fanów muzyki - oraz dzięki dodatkowym highlightom związanymi z modą i sztuką Lollapalooza jawi sie jako format muzyczny bez granic gatunkowych. Z tego powodu jest to szczególny, świeży festival w niemieckim światku muzycznym.

W najbliższych tygodniach ujawnimy kolejnych wykonawców oraz dodatkowe informacje na temat programu.

Bilety dostępne na stronie http://www.lollapaloozade.com. Karnet na dwa dni kosztuje obecnie 119 EUR, bilet dzienny 69 EUR. Dla dzieci i młodzieży "Lolla" przygotowała specjalną niespodziankę: Młodzież w wieku 11-14 lat otrzyma wstęp na festival w towarzystwie rodziców za 19 EUR, natomiast wstęp dla dzieci do lat 10 jest bezpłatny. Wszystkie ceny uwzględniają już opłatę bookingową.

Lollapalooza Berlin 2015 (potwierdzony line up na dzień 02.03.2015)

SOBOTA, 12. września 2015
Macklemore & Ryan Lewis - jedyny występ w Europie 2015
The Libertines - jedyny występ festivalowy w Niemczech 2015
Bastille
Parov Stelar Band
Fatboy Slim
Dog Blood (Skrillex & Boys Noize) –pierwszy niemiecki występ festivalowy
Hot Chip
Chvrches - jedyny występ festivalowy 2015
FFS (Franz Ferdinand & Sparks) - pierwszy występ festivalowy w Niemczech
Mighty Oaks
MS MR - jedyny występ festivalowy 2015
James Bay
Digitalism
Everything Everything
Glass Animals
RAZZ

Niedziela, 13. września 2015
??? – poznamy 1. czerwca
Seeed - jedyny niemiecki występ 2015
Beatsteaks
Sam Smith - jedyny występ festivalowy w Niemczech 2015
Martin Garrix
Tame Impala - jedyny występ festivalowy 2015
Robin Schulz
Kygo
Belle & Sebastian
Little Dragon
Run The Jewels - jedyny występ festivalowy w Niemczech 2015
Crystal Fighters
My Morning Jacket
Clean Bandit
Dada Life
Klangkarussell (DJ-Set)
Wolf Alice
Felix Jaehn
Pond

Bilety dostępne na stronie: lollapaloozade.com/tickets

Lollapalooza Berlin
Kiedy: 12.-13. września 2015
Gdzie: Lotnisko Berlin Tempelhof
Web: lollapaloozade.com
Facebook: facebook.com/LollapaloozaDE
Wydarzenie na Facebooku: http://www.facebook.com/events/367738326723409/
Twitter: twitter.com/LollapaloozaDE
Instagram: http://instagram.com/LollapaloozaDE
Tumblr: whylollapaloozaislegendary.tumblr.com
#lollaberlin

Trailer pierwszych ogłoszeń:
https://www.youtube.com/watch?v=7Cn3PeKvfKE

Lollapalooza Berlin 2015 - First Lineup Announcement

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>