Tha Dogg Pound "Daz & Kurupt, Kurupt & Daz" - nadchodzi nowy album DPG!

Od premiery ostatniej płyty spod znaku DPG minęło już prawie 5 lat. W tym czasie otrzymaliśmy kilka przeciętnej jakości mixtape'ów, jeden album ze starymi kawałkami z czasów Death Row wydany przez WideAwake oraz zapowiedzi dwóch krążków - "Alumni" oraz "Dillinger & Young Gotti 3" które nigdy się nie ukazały.

Pora zatem na kolejną porcję obietnic, czyli zapowiedź następnego albumu "Daz & Kurupt, Kurupt & Daz", nad którym panowie pracują już ponoć od jakiegoś czasu. Ile w tym prawdy ciężko stwierdzić, jestem raczej sceptyczny jeśli chodzi o dywagacje na temat ich nowego materiału bo większość tych projektów na przestrzeni ostatnich kilku lat trafia częściej do kosza nigdy się nie ukazując niż w ręce słuchacza. Prezentujemy jednak fragment kawałka "Skip Skip", który ma być pierwszym singlem z nadchodzącej płyty - gościnnie w utworze udzielił się Kokane, zaś bit do numeru wyprodukował pochodzący z Kalifornii MonoXPoly. Czekam na wasze komentarze i opinie czy ten projekt ma w końcu szansę na realizację - Big Up!

Booya
Bit jest zajebisty, nie mogę się doczekać pełnej wersji! Niestety dpg nauczyło nas że nie ma się co zbytnio jarac bo albumy pozostawiają dużo do życzenia
NaiCMWlicis
Paweł Miedzielec i inni redaktorzy. Czy wiadomo coś nowego na temat projektu 1st Generation ? Czy skończyło się tylko na klipach Sharks N tha Water, Killing me softly i głośnych zapowiedziach ? Pozdrawiam
Paweł Miedzielec

1st Generation ciągle ponoc się robi ale znając życie wątpię żeby ukazało się w tej dekadzie... #detox :)

ZZZ

Jedyne co się robi to kolejne wpisy na Twitterze :)

WC
Nic sie nie dzieje w tym temacie... te murzaje tylko piszą i gadją coming soon. gangsta siedzi tha chill siedzi a bez nich nigdy to nie wyjdzie. każdy z nich chciałby nie wiadomo ile hajsu z tego wię można zapomnieć że to wyjdzie. zresztą 7 kawałków przeznaczonych na ten projekt jest już w sieci od jakiegoś czasu więc zapomnij ziomek.
kurtis
Czekam z niecierpliwością, okładka wskazuje na dobre westcoastowe gówno i mam nadzieję że tak będzie.
Bboya
Taa... Oprócz błędów typu "Ffeat."
dpgc
Polecam album daza & wc chyba z 2013r
wc
zapowiedzi daz już mnie śmieszą.. on co drugi miesiąc zapowiadaa coś nowego jakby zliczyć zapowiadane i niewydane projekty o których wspominali daz i gotti to z miejsca moge wymienić z 10 takich... i nie mam na myśli tych sprzed dekady.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>