Zobacz trailer nowego albumu Snoop Dogga!

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-02-20 17:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 9)

O tym, że Snoop Dogg szykuje nową płytę informowaliśmy już was kilkukrotnie na łamach Popkillera. O samym krążku "Bush" wciąż nie wiadomo zbyt wiele ponad to, że ma się ukazać w marcu a album w całości wyprodukuje Pharrell Williams - gościnnie pojawią się zaś na nim m.in. Stevie Wonder i Charlie Wilson.


Teraz Snoop opublikował za to oficjalny trailer nowego LP, który prezentujemy poniżej - możecie potraktować to, jako rozgrzewkę przed promocją materiału, która ruszy pewnie niebawem. W sieci pojawiło się także amatorskie nagranie jednego z numerów mających zasilić krążek, czyli "Peaches N Cream" wykonane na żywo przez Snoopa i Pharrella na niedawnym koncercie. Póki co czekamy na oficjalną tracklistę oraz single i zobaczymy co ciekawego przyniesie nam album "Bush"...

DoggFather
Lubie jego twórczość, przynajmniej nie udaje gangstera którym już nie jest.
Mun
bez kitu, dorobił się na pozowaniu na O.G. i nagrywaniu zajebistych gangsterskich kawałków, wyrósł z tego i teraz może oddać się pasji (jak np. w przypadku Snoop Liona) i nagrywać co chce i co mu w duszy gra bez żadnych ograniczeń.
Nibik
Dorobił się na pozowaniu ? Snoopy był O.G człowieku
sdsd
Biografia Snoopa: youtube.com/watch?v=m9ciEV56vDc, Snoop nie pozował na gangstera, po prostu miał takie życie, największymi fejkami, któzy udawali gangta to Dr. Dre i Ice Cube, którego nawet swego czasu zgasił jak peta Common.
was
co za akcja Commona z Ice'm o której mówisz?
mik
no i co z tego że Dre udawał, skoro robi najlepszą muzykę w hip-hopie w ogóle. Udawał bo miał pomysł i potrafił stworzyć coś zajebistego. Wolę takich niż jakiś nieogarniętych prawdziwych przyjebów, którzy tylko liczą że ktoś ich wypromuje, a sami maja na wszystko wyjebane i sami sobie nie radzą
Anonim
Chyba nie bedzie do 60 pierdolonym G kurwa nie ? gosc ma rodzine swoj wiek osiagnal sukces. Ale chuj pajace pisza ze Snoop juz nie udaje :)
Kl@un Szyderca
Kurwa, dajcie trackliatę szybko. Będzie Popek na ficie? :D
igiiiiiii
lol dawno sie tak nie usmialem.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>