Bush

Bush

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2015-03-19 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

"BUSH" czyli wyczekiwany projekt Snoopa z Pharrellem już 12 maja, dziś dostajemy oficjalne video do pierwszego singla, z udziałem Charliego Wilsona. To, co potrafi wykręcić to trio pamiętamy dobrze po genialnym "Signs", teraz pora na retro-funkową bombę z ogromną porcją imprezowej energii.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-03-09 15:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 5)

Premiera nowego albumu Snoop Dogg'a coraz bliżej. Oczekiwany przez sporą rzeszę fanów krążek "Bush" ma zostać wydany jeszcze w tym miesiącu - póki co wiemy jak będzie wyglądać płyta, dzięki zaprezentowanej właśnie okładce a właściwie dwóm okładkom.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-02-20 17:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 9)

O tym, że Snoop Dogg szykuje nową płytę informowaliśmy już was kilkukrotnie na łamach Popkillera. O samym krążku "Bush" wciąż nie wiadomo zbyt wiele ponad to, że ma się ukazać w marcu a album w całości wyprodukuje Pharrell Williams - gościnnie pojawią się zaś na nim m.in. Stevie Wonder i Charlie Wilson.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-01-09 17:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 2)

Jesienią informowałem was, że Snoop Dogg pracuje nad nowym solowym albumem wyprodukowanym w całości przez Pharrella Williamsa. Dzisiaj otrzymaliśmy kolejną garść informacji - krążek będzie się nazywał "Bush" i ukaże się na rynku już w połowie marca!