Quebonafide "Ezoteryka" i... "Erotyka Mixtape" - ruszył preorder

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-02-17 15:13 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

Wszyscy zastanawiali się jak Quebonafide wybrnie z tego, że duża część jego debiutanckiej "Ezoteryki" wyciekła do Sieci w wersji beta. Okazuje się, że poza normalnym materiałem dostaniemy mixtape o nazwie "Erotyka"!

Oto, co mówi nam info prasowe:

"Album "Ezoteryka" to jeden z najbardziej wyczekiwanych krążków roku 2015. Śmiało można powiedzieć, że na materiał od ciechanowskiego rapera – Quebonafide – oczekuje z ciekawością całe środowisko rapowe, jeszcze za nim światło dzienne ujrzała okładka czy nawet nazwa debiutanckiego solo. W skład Preorderu wchodzą 2 płyty:
1CD Ezoteryka + 1CD mixtape Erotyka.

Ezoteryka to przede wszystkim zabawa słowem na wysokim poziomie oraz mnóstwo emocji zawartych w 15 dopracowanych do perfekcji utworach. Raper pokazuje olbrzymi wachlarz umiejętności technicznych, nie popadając jednak w skrajność, dzięki czemu nie dochodzi do przerostu formy nad treścią. Album z pewnością zaskarbi sobie fanów nowoczesnych brzmień i niekonwencjonalnych rozwiązań. Zdecydowanie jest to pozycja obowiązkowa dla wszystkich otwartych rapowych głów."

Premiera materiału już 27 marca, preorder znajdziecie tutaj, natomiast zapowiadaną tracklistę tutaj.

Przypomnijmy, że zapowiedziany został też wspólny album Que z Bonsonem i Białasem. Tutaj znajdziecie za to odpowiedzi na serię pytań od fanów.

młynek do kawy
gimby juz zbieraja kieszonkowe zeby tylko miec plyte Chapajmidzide , sprawdze ale nie licze na nic ciekawego pis joł
kondycja
"Śmiało można powiedzieć, że na materiał [...] oczekuje z ciekawością całe środowisko rapowe" "Zdecydowanie jest to pozycja obowiązkowa dla wszystkich otwartych rapowych głów" Nie Ale mnie wkurwiają te notki. Jak "cała Polska" i "wszyscy Polacy" w polityce
kondycja
czemu enter nie dzieli wierszy:(
qpa
FAJNA TA PITCA FIOLETOWA NA OKŁADCE
HESUS MARIA
KYRIE ELEYSON fkońcu!!!!!!!!!!!! fkońcu krul wydaje nowe piosenki!!!!!!!!! jupii
Aleksandra
dostane gdzies jeszcze erotyke ?

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>