Peja - to już 10 lat z Fonografiką

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-02-11 17:00 przez: Iron Media (komentarze: 6)

Mija dekada od współpracy Peji z wytwórnią Fonografika. 17 lutego 2005 roku światło dzienne ujrzał kultowy album Slums Attack zatytułowany „Najlepszą Obroną Jest Atak” i był to początek współpracy poznańskiego rapera z warszawską wytwórnią.

Bardzo się cieszę, że Rysiek nigdy nie zwątpił w naszą firmęmówi prezes firmy Aleksander Brejnak. –  Zawsze był, jest i będzie dla nas czołowym artystą. W zeszłym roku kolejne złoto za płytę „Slumilioner” daje powód do dumy, bowiem to również dziesiąta złota płyta na jego i naszej ścianie. Z okazji okrągłej rocznicy współpracy z artystą, wytwórnia przewidziała specjalną promocję na zakup albumu „Najlepszą Obroną Jest Atak” - pierwszej płyty wydanej w szeregach Fonografiki przez Ryśka.

Jak podkreśla na swoim Facebooku Peja: „17 lutego mija 10 lat od wydania naszej pierwszej płyty w wytwórni Fonografika. Płyta Najlepszą Obroną jest Atak zyskała status złotej w roku 2011 po uzyskaniu sprzedaży 35 tys. sztuk. Dziś nadal współpracujemy z Fono i wydajemy tu płyty, które nadal pokrywają się złotem a nawet platyną. W związku z okrągłą rocznicą szukajcie na stronach Fonografiki info o specjalnej cenie na N.O.J.A. od zaraz.”

gdfgfdgdfg
Czekam na następne płyty :)
ssa
Pejozaur
heheszek
10 lat, a on nadal tak jak był cepem, tak dalej nim jest.
szeryfdratewka
i chuj nadal jest wackiem okrutnym
pejapropsy
Peja wiadomo, że się trochę wypalił, ale szacunek się należy za tyle lat dobrej muzyki. Pozdro SLU, Jebać kretynów od wieprza
szoda
Rysiu biznesman, sam wydaje w Fonografice, a swoich ziomali wypuszcza w RPS aka zerowa promocja.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>