Śliwa "Chłopak z sąsiedztwa” - drugi album już za miesiąc, znamy tracklistę

Po dobrze przyjętym debiucie „Pełen etat” z 2012 roku, reprezentant RPS Enterteyment Śliwa powraca z nowym albumem. „Chłopak z sąsiedztwa” pojawi się na rynku 27 lutego! "Reprezentant poznańskiego Starego Miasta wysmażył podwójny album pełen przejmujących historii z podwórka, nawiązujący stylem i przekazem do najlepszych czasów dla ulicznego rapu. Słyszalny progres i dojrzałość zawarta w lirykach poprzedzona 3 mixtape’ami w pełni potwierdza gotowość Śliwy do batalii o miano najlepszego z Młodych Wilków.

24 -letni MC debiutował bardzo młodo, by pod skrzydłem RPS Enterteyment umocnić pozycję, jaką wyrobił sobie, będąc jeszcze undergroundowym wyjadaczem."

"Lider Aspiratio Crew chwyta swoją szczerością za serce  - ta płyta, to bilans wcześniejszych dokonań i stylu życia, jakim zachłysnął się po legalnym debiucie. Plastyczne opisy, niesamowite porównania, punche i różnorodność stylów nawijania predysponuje Patryka do osiągnięcia najwyższego levelu w rap grze. Podziemny hajp uzupełnia jego bezkompromisowy i zarazem uniwersalny styl. Szczery i prosty daleki od prostactwa przekaz – to podstawa tej produkcji sprawiająca, że chce się tego słuchać.

Śliwa to błyskotliwy, szczery i dający się lubić ziomeczek, który nie sili się na pouczający ton. Znajdziecie tu raczej uliczną mądrość, którą mimo młodego wieku, nie jest wytworem słuchania starszych kumpli po fachu a jedynie wynikiem własnych obserwacji i przeżyć. 3 lata po surowym „Pełnym etacie” Śliwa prezentuje spójny i przemyślany album."

„Chłopak z sąsiedztwa” ukaże się nakładem RPS Enterteyment. Za dystrybucję płyty odpowiada Fonografika.

Tracklista:
CD:1
1.Flashback Intro
2.Łatwo Upaść, Trudniej Wstać
3.Kumple 
4.Ten Się Śmieje, Kto Się Śmieje Ostatni
5.Muszę Cię Poznać
6.Miewam Sny
7.Chcę Ci Pomóc
8.Mentalność Singla
9.W Poszukiwaniu Szczęścia
10.Aż Chcę Się Żyć
11.Od Zera Do Bohatera

CD:2
1.Nie Daj Się
2.Milion Możliwości
3.Boisz Się Lustra
4.Skrzywdzona 
5.Dzieciak Widzi Dzieciak Słyszy
6.Co By Się Nie Działo
7.Haza
8.Nie Igram Z Losem
9.Bezlitosny Los 
10.Czy Zapłaczesz Po Mej Śmierci 
11.Miewam Sny (G-RMX)

Preorder

Więcej:
www.facebook.com/pages/Śliwa-Official-Fanpage
www.rpsenterteyment.com
www.fonografika.pl

Śliwa "Nie Daj Się" feat. DJ. Fidel Kostro (OFFICIAL VIDEO)

Nohate
Smieszy mnie podejscie tego malolata, nie dosc ze stylowke podjebal peji to jeszcze bedac w tak mlodym wieku mowi ile to w zyciu nie przezyl i co warto robic. A dopiero co wszedl w doroslosc. No hate its just my opinion
gdfgfdgdfg
Nie mogę się doczekać :)
@nohate
"...album pełen przejmujących historii z podwórka..." - to jakiś paradoks. Ale pewnie fani i znawcy zaleją mnie teraz soczystym hejtem. Piszący newsa człowiek to też jakiś paradoks. Gość niby pisze newsa, ale jakoś totalnie mu to nie wychodzi. To brzmi jak esej pisany przez piątoklasistę na kartkówce. A wydaje swoje wypociny na łamach ogólnopolskiego vortalu. Żal. Polski rap to praktycznie żal.
wghjhgfdfghbbn
Technike, flow jak i barwe głosu podjebał peji. Rychu jak i Śliwa i tak słabe truskule.
pr
ale jest lepszy od peji
zloty
Bazant

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>