Luniz "Operation Stackola 2" - premiera latem!

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-01-28 15:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 0)

Nie tak dawno pisałem wam na temat reaktywacji jednego z klasycznych składów zachodniego wybrzeża lat 90-tych. Jak wiadomo pojednanie na linii Yumouth-Numskull stało się nareszcie faktem, zaś obaj panowie, oprócz grania wspólnie koncertów, pracują od kilku tygodni nad nową płytą.

Właśnie otrzymaliśmy trochę świeżych informacji na temat nadchodzącej produkcji spod znaku Luniz. Otóż, wedle zapowiedzi Yukmoutha, który był ostatnio gościem audycji Fox Sports Radio - wyczekiwany od lat krążek będzie się nazywał "Operation Stackola 2" i pojawi się w sklepach w lipcu! Premiera materiału ma się odbyć dokładnie w 20 rocznicę wydania pierwszej części, która wylansowała chyba największy hit w historii Bay Area - "I Got 5 On It", pokrywając się przy okazji platyną. Póki co brak informacji o gościach i producentach, mających zasilić album ale miejmy nadzieję, że będzie to mieszanka klasycznego mobb soundu, z jakiego Oakland słynęło w latach 90-tych, wymieszanego z zaktualizowanym brzmieniem Bay A.D. 2014, które w ostatnim czasie spopularyzował mainstreamowo DJ Mustard.

Czy sequel doścignie pierwowzór? Jeśli wszystko pójdzie dobrze, odpowiedź na to pytanie poznamy już za pół roku, zaś poniżej możecie sprawdzić video z pierwszego po latach wspólnego koncertu Luniz, który odbył się niedawno w Bay:

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>