Yukmouth "Grow And Sale" - nowy album

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2014-04-17 17:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 5)

Jedna z ikon Bay Area i połowa legendarnego składu Luniz przygotowuje się do wydania nowego albumu. Zapowiedź krążka pojawiła się znikąd i zdziwiła mnie równie mocno jak data premiery, która została wyznaczona już na 22 kwietnia, czyli w najbliższy wtorek!

Płyta "Grow And Sale" tematycznie będzie więc mocno nawiązywać do słynnego "Weed Day", który zawsze przypada w Stanach na 20 kwietnia a jak wszyscy wiemy - w tej stylistyce Yukmouth radzi sobie wyjątkowo dobrze, tym bardziej jeśli wspierać go będą tacy gracze jak Freddie Gibbs, Keak Da Sneak, The Jacka, B-Legit, Dru Down, Z-Ro i członkowie ekipy The Regime. Tracklisty i singli póki co brak, podobnie jak informacji na temat tego, czy album ukaże się w wersji fizycznej, czy też będzie dostępny jedynie na iTunes. Żeby jednak wprawić się w klimat polecam odpalić najnowszy klip z gościnnym udziałem Yuka, promujący wydany w ubiegłym roku "Turkey Bag Boy" Lee Majorsa:

rtv
YUK to dla mnie jedna z ostatnich wielkich legend westu która wciąż trzyma poziom i przy okazji zjada wszystkich tych newcomerów jak YG,Kendrick Lamar,Dom Kennedy czy Nipsey Hussle na śniadanie. Na album Yukmouth'a zawsze warto czekać.
C.Z.N
Jak nipsey jest new comerem to chyba od niedawna słuchasz rapu, dawaj zaskocz mnie jeszcze jakąś nowością o której nie wiem chętnie się pośmieje...
rtv
Może źle się wyraziłem ale chodziło mi o tych wszystkich raperów z tzw new westu ,żaden nawet nie zbliżył się do poziomu jaki prezentuje YUK czy inni reprezentanci złotej ery a wyjątki są nieliczne jak np. Danked Out z Vallejo w bay area, który nagrał wypasiony album Reloaded. A tak na marginesie jestem już po 30 i pewnie niewiele lat mniej słucham rapu niz ty masz lat życia heheh ,bez hejtu ale mnie nie jara 90 % tego co jest nowe ,kiedyś wychodziły o wiele lepsze rzeczy...
0008
Luniz wiadomo klasyka, kawałek spoko, Yukmouth w formie. Marzenie to kawałek z największymi gwiazdami (legendami) Westu (coś jak We're All in The Same Gang ), . Mam też pytanie co do wywiadu z Kennedym, będzie publikowany?
Paweł Miedzielec

Będzie publikowany na pewno ale na pierwszy ogień idą Alkaholiks a potem Dom Kennedy i Krondon:)

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>