Monsta feat. Yukmouth & Ganxsta Ridd "Wesperados" (Diggin' In The Videos #266)

Na debiut The Regime czekałem ponad 10 lat i kiedy w końcu zacząłem tracić wszelką wiarę w to, że ten album kiedykolwiek się ukaże - Yukmouth i spółka sprawili mi nie lada niespodziankę, wypuszczając mixtape "The Lost Dragon", który poprzedza długo oczekiwaną, marcową datę wydania krążka "Dragon Gang".

W ramach promocji wciąż mało znanego u nas kolektywu, który narodził się latem 1997 roku w East Oakland - kolejny "Diggin" poświęcamy członkom Regime, biorąc na warsztat jeden z najmocniejszych kalifornijskich singli ubiegłych lat.
Mowa oczywiście o utworze "Wesperados", który promował wydany przed trzema lat solowy album Monsty pt. "Pacific Coast Highway". Dla niewtajemniczonych nadmienię tylko, że Monsta Gunjah to reprezentujący Long Beach raper o głosie nieco podobnym do Game'a z pierwszych nagrań i jeden z głównych filarów The Regime.
Co do samego albumu to polecam go sprawdzić wszystkim fanom ekipy Yuka a za zachętę niech posłuży wam właśnie "Wesperados" - drugi street singiel, śmigający na monstrualnej produkcji autorstwa Twice As Nice, dzięki której bania buja jak trzeba a wjeżdżający w bit z buta "West Coast Don" tnie go na plasterki swoją ostrą, pełną agresji nawijką. Po takiej szesnastce gospodarz nagrania oraz występujący jako drugi gość Ganxsta Ridd z samoańskiej ekipy Boo-Ya Tribe mogą jedynie ustąpić grzecznie miejsca i zejść z pola rażenia. This is how we do it on the West Coast!

kurtis
Biciwo rzeczywiście buja jak trzeba, a Yuk godnie poleciał
mob
co za rozpierol a yuk rzeczywiscie leci po tym bicie jak pojebany - regime!
wtf
31 komentarzy pod jakims bonusem rpk a tu takie dobre gowno i nikt nie sprawdza - polska to jednak zacofany kraj...
DP
A co tu pisać? Wszystko już zostało napisane. Fosfor!

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>