"Meow the Jewels" - nadchodzi kocia wersja Run The Jewels!

"Mój Boże, co ja robię ze swoim życiem" - takim komentarzem El-P opatrzył swoje nowe zdjęcia na Instagramie, obrazujące prace nad projektem, jakiego - zaiste - jeszcze w hip-hopie nie było. Tak jest, Panie i Panowie - "Meow the Jewels" staje się faktem. 

Umieszczona przed premierą "Run the Jewels 2" w żartobliwych preorderowych opcjach, "Meow the Jewels" to zremiksowana wersja ostatniego albumu duetu Killer Mike & El-P. Różnica jest taka, że... wszelkie dźwięki, sample będą zastąpione kocimi miauknięciami... Opcja spodobała się na tyle, że fani wystartowali z Kickstarterową kampanią, mającą sfinansować "MTJ". Cel został osiągnięty, a  projekt wsparli także m.in. Prince Paul, The Alchemist, Dan the Automator, Zola Jesus, Baauer i Just Blaze. Ba, ten ostatni zadeklarował nawet, że jeśli Meow powstanie, wrzuci w Sieć pakiet wszystkich drumsów, których używał w latach 2001-2005. 

Jakiś czas temu El-P umieścił w Internecie filmik, na którym "przesłuchuje" w schronisku potencjalnych kandydatów na występy. Sympatyczne futrzaki nie były jednak skore do współpracy... Na szczęście El Producto - jak zdradził na Twitterze - dostał pokaźny pakiet kocich dźwięków od Lil' Bub - najbardziej znanej i lubianej kociej celebrytki.

Gotowi na Apocalypse Meow?

and so it begins. #MeowTheJewels

Ein von thereallyrealelp (@thereallyrealelp) gepostetes Video am

oh my god what am I doing with my life. #MeowTheJewels

Une vidéo publiée par thereallyrealelp (@thereallyrealelp) le

I play cat music hard ball.

Ett filmklipp publicerat av thereallyrealelp (@thereallyrealelp)

based
Lil B wymyślił to pierwszy haha ale i tak props

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>