Dore i Gonix szykują EP i remixują Dwa Sławy

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-01-22 11:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 7)

Zapraszamy do sprawdzenia remixu utworu "Ciężki zawód (Gettin’ Money)" w wykonaniu Dore i Gonix. Aby osłodzić oczekiwanie na premierę wspólnej EP-ki, raperki zdecydowały się zremixować hitowy singiel zespołu Dwa Sławy. Sprawdźcie, co w temacie robienia hajsu mają do powiedzenia przedstawicielki płci pięknej. Praca nad wspólnym materiałem artystek chyli się ku końcowi. Więcej informacji już wkrótce.

peter.a

Kurwa ujebały się wszystkim te hasztagi, już się tego słuchać nie da. Każdy wers na jednym patencie, na szczęście jest jeszcze V, Mes i Tau #3#5 ;)

peter.a

I ten cały hype na 2sławy, wczoraj jak sluchałem ich popisówki czyli człowiek sztos to czułem zażenowanie. Te # tak wymuszone że aż mnie bolą uszy. Centralnie nie wiem jak się można takim gównem jarać. Jedynie Q fajnie poleciał, ale też jest jebanym łakiem i czuje regres intelektualny słuchając czegoś tak słabego lirycznie. Wracam do stanów.

polskimikmili
Chujowe, za formą musi iść treść. Powiedzonko Polska 100 lat za murzynami nabiera kolejnego znaczenia. :D
SWtm
lepiej weszły na bit niż 2sławy
peter.a

No coś w tym jest. W Polskim rapie brakuje treści. W stanach jeśli nie ma treści to przynajmniej są pancze, klimat, umiejętności wokalne itd. A u nas? Wczorajszy klip B.R.O. gość miał wygrać a rzuca teksty w stylu mam skilla. To freestyle czy kawałek pokazowy. Sprawdzcie mr. Olympus big kritta. W pewnym momencie gość rapuje jakby chciał wygrać z całym światem. Tak się to robi.

przekaz
"dopóki zyjesz musisz tu komuś wystawic tyłek" - dlatego nie slucham damskiego "rapu"
true story bro
to jest najgorsze

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>