Quebonafide podsumowuje rok 2014 - ulubione płyty z Polski

Quebonafide to z pewnością jedna z tych osób, o których w polskim rapie w mijającym roku mówiło się sporo. Kolejne single, stopniowo rosnący hype, oczekiwania na "Ezoterykę". Kogo natomiast raper z Ciechanowa najchętniej słuchał w 2014?

"Gdyby to kogoś interesowało to polskie rap płyty, które najbardziej mi się podobały to Art Brut, Trzeba było zostać dresiarzem, NNJL, Zabójstwo Liryczne i CoZaMixtape. Ze Stanów nie powiem, bo może czymś się mimochodem inspirowałem" - napisał, dodając po chwili - "B.O.K oczywiście też, zapomniałem."

Tagi: 

bREEE2
Phi, "ART BRUT" > większość PL sceny w 2k14 (osobiście największe zaskoczenie, bo hejtowałem po "C30-C39" - wybacz mi Boże), a NNJL i "Cozamixtape" to takie zawody, że o ja pierdolę, pozdro
:(
Nie rozumiem fenomenu Oskara, możesz mi wytłumaczyć? :/
bREEE2
Mordeczko, zapewne Oskar - tak jak i mi względem "C30-C39" - wydaje Ci się totalnym nołskillem, bo mówi, nie rapuje etc nie? Otóż nic bardziej mylnego - na bitach z "ART BRUT" zapierdala jak szlony, konstrukcje rymów często skomplikowane, różnorakie zabawy słowem, a jednocześnie niezwykła prostota w tematyce. Jeżeli nie siada Ci jego wokal np, no to nie przekonasz się raczej choćby co. Sam materiał wręcz "magiczny", jedyny w swoim rodzaju przez tę "brudną" tematykę i bity Steez'a. Cały materiał jak dla mnie ma taką moc, że po premierze, przez jakiś tydzień non-stop słuchałem w kółko tylko i wyłącznie tego albumu. Do tej pory tylko dwa single słucham oddzielnie, a tak to zapuszczam tylko i wyłącznie cały album :)
jhkljk
Na Queby kanale przekot jest w tej chwili, ejmatt, polecam gorąco - jhkljk
nico
beka że taki wack jak quebo zna płyte Sentino
boomtin
przyznam że nie słyszałem o sentino ale ten jego album to istny rozpierdol!
boomtin
przyznam że nie słyszałem wczesniej o sentino, ale po sprawdzeniu na szybko stwierdzam, że ten jego album to istny rozpierdol! [popr.]// czemu na popkillerze nic nie było o tym?!?!
PIH
To nie jest Hip Hop.
PRAWDZIWY
pih = TO NIE JEST HOP HOP
syn Romana
Najlepszy album, mimo że to epka to 186 dni Pelsona, na pewno najbardziej dojrzały...
dutix
co to jest nnjl?!
dutix
co to jest nnjl?!
Bujan
płytka Gedza

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>