Lecrae zaprasza do sprawdzenia swojej kooperacji z Tau - video

O postaci Lecrae już Wam pisaliśmy i to niejednokrotnie (sprawdźcie ten mixtape, polecamy) - to niedawny zdobywca Grammy, w tym roku nominowany ponownie, to chyba najpopularniejszy chrześcijański raper świata (top Billboardu osiągnięty) a zarazem to też gość na "Remedium" Tau! Teraz Lecrae nagrał krótkie video, w którym zachęca do sprawdzenia numeru "Godline", udostępnił je też na swoim gromadzącym prawie 2 miliony fanów profilu FB...

@Lecrae speaks on his collaboration with Tau.

 

Tagi: 

god_damn_it
Tak, 2 miliony na FB, ale udostępniony post tylko dla Polaków. Więc nie ma nad czym się zachwycać, bo założę się, że jeśli ktoś zna Lecrae z Polski to (głównie) przez Tau. Szkoda.
RAPSPODLADY
tau najlepszy raper obecnie w pl
Anonim
haha ten oszołom, który wierzy w niewidzialnego przyjaciela? xD
wtf
co za różnica w co wierzy ? Robi zajebisty rap tak czy inaczej. Co to kurwa w ogole za debilny tekst to jak ktoś wierzy w Boga to robi chujowy rap ?
WTF2
Dokładnie , co za różnica ??? Niech sobie wierzy nawet w srallacha czy latającego boga spagetti tylko po co napierdala o tym jak oszołom w każdym tracku??? Technicznie może gość jest jednym z lepszych w PL, ale jego ostatnia słuchalna płyta to Teoria równoległych wszechświatów - później jest już za dużo nawracania i wmawiania mi (słuchaczowi) co to ja mogę w życiu robić a czego nie, co jest dobre co jest złe. Sorry, ale wole sam o tym decydować niż słuchać pseudopastora.
chyba żartujesz
typie dziwny jestes... mówisz że to nie robi ci to różnicy a mimo to masz za złe tau że nie udaje agnostyka lub nie przemilcza tematu swojej religii. swoją drogą atakujesz go za gadanie o swoim wyznaniu podczas gdy sam własnie gloryfikujesz swoją bezwyznaniowosci - bije od ciebie hipokryzja inaczej tego nie nazwiesz. i do cholery to że lubisz jakiegos rapera za jego lirykę, brzmienie czy technikę nie oznacza, że musisz podzielać jego wszystkie poglądy i traktować jego słów bezkrytycznie jak prawdę objawioną... masz chyba własny rozum, co nie?!
nooooo nieeeee
naprawdę nie wiem jak można słuchać rapu, gdzie ogromna większosc raperów na swiecie to wierzący a później pisać takie brednie... pomyliłes strony?
Rewok
dla mnie ty jesteś oszołomem bo nie wierzysz xD Naprawdę trzeba mieć ograniczony umysł, żeby nie pojmować cudów wszechświata
PE
kim jest TAU? bo nie znam.. a co do Lecrea to znam typa. dobra morda

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>