D'Angelo & The Vanguard "Black Messiah" - pierwszy album od 14 lat!

kategorie: Audio, News, Premiery, R&B, Soul
dodano: 2014-12-16 15:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 6)

Jeszcze dwa tygodnie temu nikt nie przypuszczał, że ten rok, choć już i tak się mocno rozkręcił w ostatnich miesiącach pod względem premier płytowych, przyniesie aż taką niespodziankę. Wczoraj, po zaledwie kilku dniach promocji metodą word of mouth, wrzucania przez różnych artystów zdjęć CD oraz aury tajemniczości otaczającej całe wydawnictwo, do sklepów trafił bowiem soulowy odpowiednik Dre'owego "Detoxu", czyli pierwszy od 14 lat album jednego z najbardziej uznanych wokalistów soul/r&b i ikony lat 90. - D'Angelo.

Stanowiący follow-up do świetnego, platynowego "VooDoo" z 2000 roku krążek nagrany został wspólnie z zespołem The Vanguards, i znajdziemy na nim 12 nowych, oryginalnych kompozycji. W rozwinięciu mamy dla was oficjalny odsłuch całości.

Album do kupienia w iTunes bądź na Amazonie.

Pod spodem otwierający "Czarnego Mesjasza" numer "Ain't That Easy", jak i oficjalny odsłuch całego LP przez serwis Spotify.

D'Angelo, The Vanguard - Ain't That Easy

reklama
ppr
D'Angelo krol! Po tylu latach wrocic i rozjebac scene - propsy. Mistrzowski album.
kloc
na serio rozjebać? na serio koleś? pytam cie na serio?!! słuchałeś tego albumu?
ppr
SLUCHALEM NA SERIO. CHYBA KLOC ZAPCHAL CI USZY.
kloc
I info do autora: skoro napisałes ze "album" mozna kupic na itunes czy amazon to juz mogłes tez dopisac ze mozna kupic CD (to jest prawdziwy album) a nie jakies pierdoly w dogitalu. Takze ja wam "powiem" ze album kosztuje 12.99$ plus przesyłka do Polski w kwocie 19,72$. mam na myśli tu zamówienie z oficjalnej stronicy a nie ebay srebay
Marcin Natali

To chyba oczywiste. W linku do Amazona masz przecież dwie opcje kupna - "mp3" i "Audio CD". Przesyłka do Polski z Amazona za 1 CD kosztuje ok. 6,48 $ także całościowo wychodzi 18,46$ czyli około 64zł, jesli już mamy dokładnie podawać. Ale to wszystko jest podane na Amazonie, jesli tam kupujesz to wiesz. Pozdr

Kloc
Masz racje autorze. Pzdr

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>