DJ Ace "Cut Addix" (feat. Rap Addix, prod. Soulpete) - teledysk

video
dodano: 2014-12-05 16:05 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

Z okazji premiery albumu "Cut Addix", czyli turntablistycznego projektu DJ Ace'a, prezentujemy teledysk do tytułowego numeru. W "Cut Addix" pojawiła się cała ekipa Rap Addix! Klip i szczegóły projektu DJ Ace'a znajdziecie w rozwinięciu.

"Cut Addix" tworzy 8 kompozycji - zarówno klasycznych, jak i tych o nowoczesnym zabarwieniu. Za produkcję odpowiadają: Soulpete, Man of Few Words, K!ck Douglas, NNFOF, Bodziers i Młodzik. Każdy z nich nadał swojej kompozycji indywidualny sznyt doskonale współgrający ze ścieżkami skreczy i cutów. Za gramofonami, oprócz Ace'a stanęli także DJ-e: Danek, Noriz, VaZee, Ike oraz Falcon1. Jak na prawdziwie hip-hopowy projekt przystało, pojawili się tu również MC's - raperzy z kolektywu Rap Addix. Za brzmienie materiału odpowiada Studio Cyklon, natomiast oprawę graficzną, nawiązującą do serii winylowych battle-breaków wydawnictwa Thud Rumble, przygotowali Johnny Lemonade i Seba300. Album został wydany przy współpracy z Vibe2NES.

Tracklista "Cut Addix":
01. Introduction
02. Ace is back
03. Modern warfare
04. Turntablist brothers (feat. DJ VaZee, DJ Noriz, DJ Danek, DJ Ike)
05. Classic
06. Represent represent (feat. DJ Falcon1)
07. Cut Addix (feat. Rap Addix)
08. In deep concentration

* Produkcja: No Name Full of Fame (1,5); Man of Few Words, K!ck Douglas (2); Bodziers (3,4,6); Soulpete (7); Młodzik (8).
* Gościnnie: DJ Danek, DJ Ike, DJ Noriz, DJ VaZee (4); DJ Falcon1 (6); Junes, LaikIke1, Kidd, Jeżozwierz (7)

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>