KND "To ja, przeciw sobie wobec siebie" - premiera, odsłuch całości

Ostatnimi czasy w polskim podziemiu panuje tendencja ślepego kserowania tego, co popularne jest zarówno w rodzimym mainstreamie, jak i za oceanem, Coraz bardziej brakuje wyrazistych postaci, od dawna kreujących swój własny styl i wizerunek. Jednym z tych nielicznych jest pochodzący z Nieszawy raper KND. Dokładnie 21 listopada swoją premierę miał jego czwarty solowy album. Zapraszamy więc do odsłuchu "To ja, przeciw sobie wobec siebie"

Wśród gości Kato, Orgi oraz kilku mniej znanych raperów. Całość to przepełniona emocjami kompozycja. Sam KND określa się mianem Salvadora Daliego rapu. Czy to w pełni uzasadnione? Sprawdźcie sami!

 

Tagi: 

Wariat01
Konrad, brawo!
posh
szczerze polecam, na prawdę wielka autentyczność w tym co robi.
kuben^
zajebiście Konrad, jest klimat
melly
jako świadoma słuchaczka szczerze polecam. świetny materiał, z którego aż kipią emocje!!! Orgi chyba zmienił pseudo na 1/2human tak notabene
johnxx
Jeszcze nie zdążyłem przesłuchać, ale po poziomie poprzednich albumów śmiem twierdzić, że ten dosłownie mnie powali na ziemie Zabieram się do odsłuchu :)
Kropp
Z płyty aż kipi autentyczność i emocje, fenomenalny album. Nie ma drugiej takiej postaci w polskim rapie. Pozycja obowiązkowa!! Polecam przesłuchać 3 poprzednie albumy: Acodin EP, Nocna Biel i Dead Codeine EP. Świetny i nietuzinkowy artysta, szkoda że tak mało osób miało okazję o nim usłyszeć.
purepelle
dobry raper, ciekawe teksty, ale mózg zbytnio przeżarty kodą... nie biore na serio kolesia który pisze ody do acodinu :D

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>